Šiuolaikinės mitybos problemos


Šiuolaikinės mitybos problemos ir sveika mityba. Šiuolaikinės mitybos problemos. Keturi maisto produktai, kurių kiekvienas turi vengti. Sveika mityba. Teisinga mityba. Mitų apie sveiką mitybą. Sveikos mitybos taisyklės. Sveikos mitybos piramidė. Trumpas filmukas apie mityba. Išvados.

Šiuolaikinės mitybos problemos Maistas kurio turėtu kiekvienas žmogus vengti Sveika mityba Mitybos taisyklės Išvados.

Liesi produktai yra sveikesni. 2. Valgyti reikia po mažai, bet dažnai. 3. Per dieną reikia išgerti virš 2 litrų skysčių 4. Skysčių gėrimas neturi įtakos atminčiai. 5. Termiškai neapdorotame („žaliame“) maiste yra augalinių fermentų, kurie gerina virškinimą.  6. Negalima valgyti po 18 val., nes kalorijos, gautos vakare didina svorį. 7. Labai sveika kartais pabadauti ar išsivalyti organizmą.  8. Tam, kad būtume sveiki, reikia kasdien vartoti vitaminų ir mineralų papildus. . Kava ir arbata sukelia dehidrataciją (skysčių netekimą) 10. Ekologiškas maistas yra sveikesnis.

Valgyti gero atmosferoje 2. Niekada nevalgykit jai esat liūdni ar susinervine. 3. Visada valgyti ir gerti sėdimoje pozicijoje 4. Gerai sukramtyti maistą. 5. Valgyti šviečiai pagamintą maistą.

Darydamos šį projektinį darbą,sužinojome apie mityba įdomių faktų apie kuriuos net nežinojome, sužinojome koks maistas kenkia labiausiai ir kuris tinka labiausiai.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 278 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (443 žodžiai)
  • Greta
  • Šiuolaikinės mitybos problemos
    10 - 3 balsai (-ų)
Šiuolaikinės mitybos problemos. (2014 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikines-mitybos-problemos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:25
×