Šiuolaikines ryšių sistemos


Siuolaikines rysio sistemos. Ryšių sistema. Radijo rysio raida. Wimax referatas. Kaip veikia umts. Radijo rysys privalumai trukumai. Kabelinės ryšių sistemos. Siulaikines rysiu sistemos. Referatai tema raadijo duomenu sistemos. Kursinis darbai voice over ip.

Mokslinių tyrimų ir inovatikos pagrindai. Referatas. Šiuolaikines ryšių sistemos. Referato tikslas:. Referato uždaviniai:. Referato nauda:. Temų autoriai:. Turinys. Gsm sistema. Įvadas. Gsm istorija. Techniniai duomenys. Gsm architektūra. Radijo ryšys. Įvadas. Elektromagnetinių bangų klasifikacija. Išradimas ir istorija. Radio bangų atradimas. Raida iki xx amžiaus. Raida xx amžiuje. Apibendrintos radijo ryšio sistemų struktūros. Informacijos perdavimas radijo ryšio linijomis. Signalų moduliavimas bei kiti būdai triukšmams šalinti. Perduodamos informacijos tankinimas. G ryšys. Įvadas. Umts sistemos atsiradimo priežastys. G standartų kūrimo eiga. Standartai. Nuo gsm prie umts. Dažnių juosta. Multipleksavimo metodai. Skyriaus apibendrinimas. Kas tai yra. G/wimax. Kaip veikia wimax. Architektūra. Duomenų perdavimo principas: p. P, pmp, los, nlos. Kanalo (mac) lygmuo. Qos. Wimax antenos. „omni“ antena.. Laipsnių antena. Plokščiosios antenos (p. P). Ofdma technologija. Optinės ryšio linijos. Įvadas. Technologija. Optinių ryšio linijų panaudojimas. Kabelinės linijos. Kabelių rūšys ir palyginmas. Koaksialinių kabelių sandara. Kabelinės sistemos. Koaksialinių kabelių privalumai ir trūkumai. Perspektyvos. Voip ryšys. Įžanga. Ko reikia norint pasinaudoti ip telefonijos paslaugomis ir kaip tai veikia. Skambinimas iš kompiuterio į kitą kompiuterį. Skambinimas iš kompiuterio į paprastą telefoną. Skambinimas iš paprasto telefono į kompiuterį? Skambinimas iš paprasto telefono į paprastą telefoną pasinaudojant internetu. Ip telefonijos veikimo principas, struktūra. H? -zonos“ pagrindiniai komponentai:. Techniniai parametrai. Ip telefonijos panaudojimas. Ekonomiškumas. Literatūra:.

Apžvelgti tokias ryšių sistemas kaip: gsm, radio ryšys, trečios kartos sistema (3g), ketvirtosios kartos sistema ir wimax (4g), optines ir kabelines linijas, balso perdavimą internetu (voip). Palyginti išvardintų sistemų parametrus, tokius kaip perdavimo greičius, ryšio kokybę, leistiną nuotolį ir pan. Įvertinti didžiausius sistemreferato tema glaudžiai susijusi su ją rengiančių studentų specializadija – telekomunikacijų vadyba. Referato rengimas leis pakartoti įgytas žinias, daugumoje gsm - (angl. Global system for mobile communications) – tai pats populiariausias globalus mobilių telefonų ryšių standartas pasaulyje. Nuo 2004 metų gsm tinklas yra labiausiai paplitęs. Kadangi gsm nuo pirmųjų tinklų skiriasi tuom, kad visi jo kanalai yra skaitmenianiai, jis yra laikomas antros kartos (2g) tinklu. Jis  priskiriamas siaurajuosčių mobiliojo ryšio sistemų grupei ir jo palaikomas duomenų perdavimo greitis yra 300 bps, 600 bps, 1200 bps, 2400 bps, ir 9600 bps. 9,6 kbit/s spartos pakanka balso paslaugoms teikti.

Paplitus pirmos kartos sistemoms, tapo aišku, kad mobiliojo ryšio paslaugos var duomenų komunikacijos sistemos plėtotis pradėjo jau seniai. Siekiant pagerinti mobiliojo ryšio kokybę, padidinti teritorinę apimtį ir sistemos talpą, atsižvelgiant į naujas elektronikos ir telekomunikacijų technikos galimybes, įvairiose šalyse buvo sukurta daug skirtingų skaitmeninių mobiliojo ryšio sistemų. Todėl buvo nuspręsta kurti vieningą standartą.

1982 m. nordic telecom ir olandijos ptt pasiūlė cept (angl. Conference of european post and telecommunications) – europos pašto ir telekomunikacijų asociacijai sukurti naują skaitmeninį korinį standartą, kuris susidorotų su nuolat didėjančiais europos mobiliųjų tinklų reikalavimais.

1987 m. Trylika europos operatorių sukūrė asociaciją ir pasirašė savitarpio supratimo memorandumą (angl. Memorandum of understanding), kad sukurtų vieningą gsm (pranc. Groupe spéciale mobile) standartą. Originalus prancūziškas pavadinimas vėliau buvo pakeistas į anglišką – global system for mobile communication . Tarptinklinis ryšys (angl. Roaming) buvo vienas iš pagrindinių gsm tinklo kūrimo tikslų.

1989 m. Etsi (angl. European telecommunications standard institute) – europos telekomunikacijų standartizavimo institutas apibrėžė gsm, kaip visuotinai priimtiną skaitmeninį korinį ryšio standartą. Nors gsm standartas pradėtas kurti 1981 m. , tačiau pirmą kartą komercinėms reikmėms jis buvo panaudotas suomijoje tik 1992 metais. Tų pačių metų gale jau veikė net 13 gsm tinklų valstybėse.

  • Microsoft Word 884 KB
  • 2012 m.
  • 69 puslapiai (14132 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rokas
  • Šiuolaikines ryšių sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Šiuolaikines ryšių sistemos. (2011 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikines-rysiu-sistemos.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 14:50
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo