Šiuolaikiniai šokiai


Įvadas. Trumpa šiuolaikinio šokio istorija. Modernaus ir klasikinio šokio skirtumai. Pagrindinės modernaus šokio technikos. Klasikinis šokis. Šiuolaikinio šokio mokyklos. Šiuolaikinio šokio ypatumai. Šiuolaikinis šokis Lietuvoje.

Šokis šiuo metu yra labai populiarus ir yra įsteigta nemažai šokių užsiėmimo būrelių bei profesionalių mokyklų. Mokyklos yra pagrinde sertifikuotos ir ruošia tikrus profesionalus. Tačiau yra ir nesugebančių šokių mokyklų konkuruoti su kitomis mokyklomis. Nes mažesniuose miestuose yra skiriamas mažesnis finansavimas ir šokantieji turi labai stengtis, kad konkuruoti lygiom jėgom su didmiesčio šokių mokyklomis. Tačiau turime gan nemažai pavyzdžių, kad yra ne viena kartą iš mažesnių miestų šokėjai laimėję aukštas prizines vietas. Tad to pasekoje galime daryti išvadas, kad gerai mokėti šokti ir laimėti nereikia vien tik didelio finansavimo ar geros mokyklos, bet visas pagiringas susideda iš didelio ir sunkaus įdirbio bei pastangų bei labai profesionalių mokytojų, kurie atsiduoda savo darbui-hobiui. Nors didžioji dauguma šokių mokyklų yra puikiai įrengtos ir tinkamos šokti, bet tas nepadės laimėti, visgi visur reikia darbo ir pastangų.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (1206 žodžiai)
  • Ginatrė
  • Šiuolaikiniai šokiai
    8 - 1 balsai (-ų)
Šiuolaikiniai šokiai. (2014 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikiniai-sokiai.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 11:45
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo