Šiuolaikinis ir džiazinis šokis


Skaidres apie sokius. Kas yra dziazinis sokis. Sokiai skaidres. Šiuolaikinio šokio samprata. Šokio samprata. Siuolaikinio sokio istorija. Šiuolaikinis šokis. Siuolaikiniai sokiai skaidres. Siuolaikinio sokio istorija kursiniai darbai. Šiuolaikinio šokio istorinė raida.

Šokio samprata. Kas yra šiuolaikinis šokis? Šiuolaikinio šokio savybės. Šiuolaikinio šokio istorija. Moderniojo šokio atstovai. Šiuolaikinio šokio nauda žmogui. Kas yra džiazinis šokis? Džiazinio šokio istorija. Džiazinio šokio savybės. Džiazinio šokio atstovai. Džiazas ir muzika. Džiazinio šokio nauda žmogui. Šiuolaikinio šokio raida lietuvoje. Šiuolaikinio šokio kolektyvai. Žymiausi atlikėjai. Apibendrinimas.

Apibendrindami norime pasakyti, jog šiuolaikinis šokis - vienas iš tų šokio stilių, kuriame nepakanka tik paklusimo savo kūnui, tačiau reikalaujama maišto ir susidūrimo su savo protu ir siela.

Martha graham, doris humphrey,charlesas weidmanas -modernaus šokio atlikėjai. Jie sukūrė teatrines šokio formas, kurios dabar vadinamos modern dance. Šie šokėjai tikėjo, kad šokis turi provokuoti, jaudinti, informuoti, o ne vien būti graži pramoga. Publikai jų šokiai atrodė negražūs.

  • MS PowerPoint 5075 KB
  • 2012 m.
  • 39 puslapiai
  • Iveta
  • Šiuolaikinis ir džiazinis šokis
    9 - 2 balsai (-ų)
Šiuolaikinis ir džiazinis šokis. (2012 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikinis-ir-dziazinis-sokis.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 10:39
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo