Šiuolaikinis jaunimas tolsta nuo literatūros


Siuolaikinis jaunimas rasinys. Rasinys apie siuolaikini jaunima. Naujosios technologijos rasinys. Kodel jaunimas neskaito knygu rasinys. Kodel jaunimas neskaito knygu. Kodel siuolaikinis jaunimas neskaito knygu. Jaunimas ir naujosios technologijos. Laiskas apie siuolaikini jaunima. Kodėl neskaitome knygų. Šiuolaikinio jaunimo kalba.

Knygų skaitymas visais laikais buvo ir bus įdomus, savotiškas užsiėmimas, tačiau kodėl kai kurie iš mūsų užmirštame šį laisvalaikio praleidimo būdą? Kodėl daugiau nei pusė neskaitome knygų ir daugiau nei trečdalis neatsiverčiame žurnalų, laikraščių? Vienas iš veiksnių, lemiantis šiuolaikinio žmogaus nutolimą nuo literatūros yra sumaterialėjimas. Taip žmonės išstumia knygų skaitymą, domėjimąsi literatūra, o vietoje jų nereikšmingai praleidžia savo laisvalaikį. Didžiausią įtaką turintis veiksnys literatūros skaitymui yra naujos technologijos. Didžioji dalis jaunuolių teikia pirmenybę internetui, kompiuteriniams žaidimams, net nesusimąstydami, jog tai, ką jie daro, yra bevertis užsiėmimas – laiko švaistymas. Televizorius nors jau nebelaikomas labai nauja technologija taip pat turi nemažos įtakos – vaikinai ir merginos ištisas dienas sėdi priešais jį. Naujos technologijos atima didžiąją dalį laiko, kurį šiuolaikinis žmogus galėtų praleisti skaitydamas. Privalomoji literatūra dažniausiai nesudomina jaunuolių taip, kad jie skaitytų ištisas valandas.
  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (238 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gytis
  • Šiuolaikinis jaunimas tolsta nuo literatūros
    10 - 1 balsai (-ų)
Šiuolaikinis jaunimas tolsta nuo literatūros. (2011 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikinis-jaunimas-tolsta-nuo-literaturos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 12:56
×