Šiuolaikinių technologijų taikymas raidos sutrikimų turintiems vaikams


Pediatrinės ergoterapijos dalykas. Šiuolaikinių technologijų taikymas raidos sutrikimus turintiems vaikams. Išnagrinėti ir aprašyti temą remiantis išsirinktu moksliniu staripsniu. Tikslas. Technologija yra sąvoka, apibūdinanti išteklių praktinį taikymą. Technologijos. Technologijos, vaikams su raidos sutrikimais. Technologijos ergoterapijoje. Vaikai su stipriais. Atliktas tyrimas/straipsnis Movement-to-music. Atliktam tyrime buvo stebimi tėvai bei jų vaikai besinaudojantys šia programa. Tyrimo tikslas stebėti. Tyrimo rezulatai parodė, kad vaikams naudojantis MTM kompiuterine programa didėja pasitikėjimas savimi. Tyriamieji privalėjo Neturėti problemu su klausa. Tyrimo pristatymas. Tyrimo pradžioje kiekvienas vaikas gavo CD. Tyrimo eiga. Kiekvienas dalyvis turėdavo dalyvauti 6-8 savaites vykstančiuose. Kiekvienas tyriamasis buvo apmokomas 5 minutes. Tyrimo pabaigoje buvo surinkti duomėnys interviu metu. Tyrimo rezultatai. Literatūros sąrašas.

Pediatrinės ergoterapijos dalykasŠiuolaikinių technologijų taikymas raidos sutrikimus turintiems vaikams.

Technologijos, vaikams su raidos sutrikimais, atvėre plačias duris į geresnią reabilitaciją, bei mokymąsi; Alternatyvūs sprendimai pasaulio tecnologijose padeda vaikams ugdyti: fizinius, sensorinius, bei pažinimo gebėjimus;.

Vaikai su stipriais fiziniais sutrikimais dažnai turi fizinių gebėjimų trukumų individualiai tirti bei susipažinti su juos supančia aplinka bei žaisti su žaislais ar muzikiniais instrumentais The movement-to-music (MTM) sistema yra nebrangi muzikinė sistema, kuri leidžia vaikams su limituotu judėjimu žaisti ir kurti muziką.

Tyrimo tikslas: stebėti ir įvertinti vaikų su įvairiais surikimais elgesio pokyčius naudojantis MTM kompiuterine programa; Tyrimas buvo atlikas Toronto Universitete, Kanadoje; Tyrime dalyvavo šeši vaikai, bei jų mamos;.

Tyrimo rezulatai parodė, kad vaikams naudojantis MTM kompiuterine programa didėja pasitikėjimas savimi, atsiranda didesnis noras žaisti bei susipažinti su aplinka, lavinama vaizduotė;.

Tyriamieji privalėjo: Neturėti problemu su klausa; Neturėti blogų patirčių su muzika; Galėtų pairinki jiems patinkačias pramogas;.

Tyrimo pradžioje kiekvienas vaikas gavo CD, kuriame buvo įrašyta MTM programinė įranga, bei video kamera, padedanti įsirašyti šią programą į jo ar jos namų kompiuterius; Buvo pravesti 10 minučių pristatymai, kaip naudotis programa, bei kiekvieną šeimą aplankė tyrimo koordinatoriai prižiūrintys teisiklingą programinės įrangos naudojimą;.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 74 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (512 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Šiuolaikinių technologijų taikymas raidos sutrikimų turintiems vaikams
    10 - 6 balsai (-ų)
Šiuolaikinių technologijų taikymas raidos sutrikimų turintiems vaikams. (2015 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuolaikiniu-technologiju-taikymas-raidos-sutrikimu-turintiems-vaikams.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:49
×