Siuvimas verslo planas


Santrauka. Įmonės veiklos aprašymas. Gamybos planas. Marketingo planas. Įmonės rekvizitai. Organizacinis planas. Rizikos įvertinimas. IMT nusidėvėjimas. Formavimo savikaina. Įrengimų elektros variklių galingumas ir galingumo paklausos koeficientas. Įrengimų elektros variklių galingumas ir galingumo paklausos koeficientas. Patalpų nuomos sąnaudos. Elektros energijos sąnaudos varikliams varyti. Nuvažiuotų kilometrų skaičius. Degalų sąnaudos. Ryšių sąnaudos. Sunaudotas šaltas vanduo. Vienam gaminiui tiesiogiai priskiriamas darbo užmokestis ir soc. Draudimas. Tiesioginės išlaidos medžiagoms 1-am gaminiui. Vieno gaminio tiesioginės gamybos išlaidos. Medžiagų sąnaudos per metus. Administracijos ir kitų darbuotojų darbo apmokėjimas ir soc. Draudimas. Pagrindinių darbininkų darbo apmokėjimas ir socialinis draudimas. Pagalbinių darbininkų darbo apmokėjimas ir soc. Draudimas. Pagalbinių darbininkų darbo apmokėjimas ir soc. Draudimas. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vieno gaminio ir visų gaminių netiesioginės gamybos išlaidos. Vieno gaminio ir visų gaminių savikaina. Veiklos sąnaudos. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Pardavimų prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Pinigų srautų prognozė. Finansiniai rodikliai. Literatūra. Priedai.

Maudymosi kostiumėlių siuvimas tai gana pelningas ir turintis dideles perspektyvas verslas, nes maudymosi kostiumėliai tai greitai populiarėjanti ir kokybiška produkcija. Nė viena moteris neatsisakys karštą vasaros dieną paplūdimyje pasirodyti apsivilkusi geros kokybės, puikiai tinkančiu figūrai bikini, arba aerobikos klube pasportuoti dėvint patogų maudymosi kostiumėlį su šortais.

Įmonės “Undinėlė” maudymosi kostiumėliai yra geros kokybės, nes siuvami iš aukščiausios kokybės medžiagų, atgabentų iš Italijos. Pagal atliktus marketingo tyrimus pastebėta, kad pagrindiniai maudymosi kostiumėlių pirkėjai – moterys nuo 16 iki 26 metų amžiaus. Taip pat aktyviai maudymosi kostiumėlius perka (net 3 kartus per metus) nuo27 iki 40 metų amžiaus moterys.

Nors UAB “Undinėlė” turi nemažai konkurentų, tačiau ji stengiasi išsiskirti kainų ir kokybės lygiu. Pvz.: palyginus su firmos “ADIDAS” maudymosi kostiumėlių kaina – 150-250 Lt, įmonės nustatytos kainos yra gana prieinamos. Prieš pradedama veiklą įmonė nupirko įrengimus, išnuomojo patalpas (1056Lt per mėnesį ), pasamdė darbuotojus, sudarė sutartis su tiekėjais, pagal kurias medžiagos bus pristatomos kiekvieno mėnesio 1-ą dieną, ir su klientais didmenininkais, kurie įsipareigojo kiekvieno mėnesio pabaigoje nupirkti visą pagamintą produkciją. Be to įmonė pasirūpino patalpų saugumu, t. y. įsigijo signalizacijos įrangą ir sudarė sutartį su apsaugos bendrove (150 Lt). Dalį lėšų įmonė skyrė reklamai, kad pritraukti ir sudominti vartotojus savo produkcija.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 92 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (7046 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daumantas
  • Siuvimas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Siuvimas verslo planas. (2014 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuvimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:00
×