Siuvimo įmonės verslo aprašymas


Siuvimo imones valdymo struktura. Siuvimoimones ikurimas. Siuvimo imones struktura.

Verslo aprašymas. Įmonės tikslai. Įmonės misija. Įmonės vizija. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Reklamos išlaidos. Realizavimų įplaukų apskaičiavimas. Paslaugos planas. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Įrenginiai ir jų kainos. Įrenginių nusidėvėjimas. Salono įrengimo darbų apskaičiavimai. Žaliavos ir tiekėjai. Žaliavų vienetų kainos. Audinių kainos. Organizacinis planas. Organizacinė įmonės struktūra. Įmonės valdymo struktūra. Darbuotojai. Darbuotojų atlyginimai.

Taip jau gyvenime nutinka, kad kai kurie gyvenimo vingiai, gali labai pakeisti mūsų gyvenimą. Nesenai sužinojau, kad gavau iš senelių palikimą 650000 litų. Tokia suma, bet kam gali apsukti galvą. Bet svarbiausias uždavinys buvo sugalvoti, kaip tinkamai panaudoti pinigus, kad jie nenuvertėtų ir atneštų pelną. Šiam tikslui labiausiai tiko nuosavo verslo kūrimas. Tam, kad įgyvendinti šį sumanymą reikėjo parašyti įmonės verslo planą, kuris yra vienas efektyviausių pradedančios įmonės planavimo būdų.

Aš nusprendžiau įkurti siuvyklos įmonę. Man kilo ši mintis todėl, kad pamėginti turėti savo verslą ir įsteigti daugiau darbo vietų savo mieste. Kiek žinau Radviliškio mieste yra daug moterų siuvėjų, bet jos nenori dirbti didelėse siuvyklose. Tad įkūrus savo siuvyklą kelioms moterims galėčiau duoti darbo.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (2166 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilija
  • Siuvimo įmonės verslo aprašymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Siuvimo įmonės verslo aprašymas. (2014 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuvimo-imones-verslo-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:54
×