Siuvimo įmonės verslo planas


Santrauka. Verslo įmonės apžvalga. Rinkodara. Konkurencijos analizė. Kaina. Prekių pateikimas ir skatinimas. Gamyba. Gamybos proceso ypatumai. Gamybos pajėgumai ir gamybos apimtis. Gaminio kūrimo ir paruošimo gamybai darbo užmokesčio išlaidos. Vadovavimas. Finansinė dalis. Išlaidų planavimas. Kainos nustatymas. Pajamų, pelno ir pelningumo prognozė. Išlaidų padengimo (lūžio) taško nustatymas. Išvados. Literatūra.

Šiuo metu Lietuva Europos sąjungoje drabužių pramonės gamyboje yra labai pažengusi tolyn, todėl konkurentų skaičius šiame skyriuje yra nemažas. Ši veikla nuolatos kinta, nes besikeičiant madai, žmonės dažnai keičia savo aprangos stilių, o tai yra, kad žmonės vis ieško naujovių, modernumo. Todėl drabužiai nuolat tobulinami.

IĮ “Ada” perka kokybiškus lininius audinius ir siuva drabužius, po to juos realizuoja savo

siuvami žmonėms norintiems jaukumo bei išskirtinumo.

IĮ “Ada” turi vieną savininką, kuris tuo pačiu yra įmonės vadovas, dizaineris bei buhalteris. Įmonės tikslas įsitvirtinti šioje verslo srityje, aprūpinti žmones reikalingomis prekėmis, sukurti naujų darbo vietų.

IĮ “Ada” savo drabužius planuoja pardavinėti savo salone, esančioje Vilniaus centre.

Įmonėje dirbs 2 darbuotojai, kurių bendras mėnesinis atlyginimas pirmais metai bus 12000 €.

Linas yra nacionalinė vertybė lietuvos žmonėms. Visame pasaulyje Lietuva garėja savo lininiais audiniais bei jų gaminiais, kadangi turi gilias audinių gaminimo tradicijas. Individuali Įmonė „ Ada“, tai siuvimo įmonė, įkurta 2015m. Vilniuje.

Individuali Įmonė “Ada“, kurs lininius drabužius skirtus jaunimui bei vyresnio amžiaus

individualūs užsakymai, siuvama serijinės gamybos užsakymai.

Įmomė teiks ir elektroninės parduotuvės paslaugas, kurioje klientai galės pasižiūrėti, koks drabužių asortimentas siūlomas bei užsisakyti norimą drabužį. Taip pat klausti, konsultuotis,

rašyti atsiliepimus apie įmonę ar jos veiklą.

siūloma išskirtinių kirpimų, formų bei įvairių dydžių drabužiai gaminami tik iš natūralaus lino.

IĮ “Ada” kurs stilingus bei madingus drabužius jaunimui bei vyresnio amžiaus

žmonėms. Drabužiai bus siūnami iš aukštos kokybės lininų audinių ir parduodami už prienamą kainą.

Salone bus platus drabužių asortimentas. Salonas ne tik sius bet ir taisys (koreguos) drabužius. Klientai bus aptarnaujami mandagiai ir kantriai. Dizaineris galės pakonsultuoti bei patarti, kokį gaminį geriau įsigyti atsižvelgiant į kliento figūros ypatumus, pageidavimus, mados tendencijas, stilių.

Salonas “Ada” nuomos dviejų aukštų 100m2 patalpas Vilniaus centre. Šiose patalpose padarytas remontas ir jos aplinka tinkamai pritaikyta salono ir gamybos veiklai. Čia bus ir priimami klientai, ir siuvami rūbai. Nuomos mokestis už patalpas per mėnesį 400 € su įskaičiuotomis komunalinėmis paslaugomis. Parduotuvei čia gana geros sąlygos, nes pagamintos produkcijos nereikės transportuoti toli, rūbai bus siuvami vietoje. Paslauga skiriama jaunimui bei vyresnio amžiaus žmonėms, daugiausiai moterims.

  • Microsoft Word 145 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (1891 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Siuvimo įmonės verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Siuvimo įmonės verslo planas. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuvimo-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 20:35
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo