Siuvykla praktikos ataskaita


Siuvyklos veiklos modeliavimas kompiuterine programa EIK praktikos ataskaita. Siuvimo įmonės veiklos modeliavimas. Įmonės tikslai. Strategija. Valdymo veiksmai. Įmonės pajėgumas. Įmonės pajėgumas metų pradžioje. Įrenginių skaičiaus ir pamainumo dinamika. Produkcijos gamybos ir atsargų dinamika. Gamybos dinamika. Atsargų dinamika. Savikainos ir kainos dinamika. Mot. Palto pilnosios savikainos ir pardavimo kainos dinamika. Mot. Komplekto pilnosios savikainos ir pardavimo kainos dinamika. Finansiniai rezultatai. Balansų suvestinė. Pelno ataskaitos suvestinė. Įmonės veiklos rodiklių analizė. Įmonės pirmų metų vertinimų rodiklių suvestinė. Išvados apie įmonės veiklą. Išvados ir pasiūlymai dėl vadybos praktikos. Literatūra. Priedai. Priedas. Sprendimų lapas. Priedas. Įmonės visų metų veiklos ataskaitos.

Lengvosios pramonės įmonė siuva moteriškus viršutinius rūbus: paltus, komplektus, susidedančius iš puspalčio, liemenės, sijono ir kelnių. Įmonės gaminiai turi paklausą, todėl ji nusprendė reorganizuoti savo veiklą ir įkurti filialus.

Įmonės vienam filialui buvo skiriama 100 000 Lt ir 15 kvalifikuotų darbininkų. Ši įmonė organizuoja savo veiklą ir konkuruoja su kitomis dukterinėmis įmonėmis, kurios veikia toje pačioje rinkoje.

Planuodama sėkmingą darbo laiką, įmonė „Šaunu“ savo veikloje užsibrėžė ilgalaikius tikslus. Ilgalaikiai tikslai padės įmonei įeiti į rinką, įsitvirtinti joje, įvertinti darbo efektyvumą.

  • Microsoft Word 533 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1163 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Siuvykla praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Siuvykla praktikos ataskaita. (2013 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuvykla-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 19:05
×