Siuvykla verslo planas


Verslo santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo misija. Verslo tikslai. Uždaviniai. Patalpos ir įrengimai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurentai. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Rizikos įvertinimas. Finansai. Išvados. Verslo santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo misija. Verslo tikslai. Uždavinai. Patalpos ir įrengimai. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurentai. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Finansai. Lėšų poreikis. Finansavimo šaltiniai. Išvados.

IĮ „Siuvykla” apžvelgusi visus verslo aspektus priėjo prie tokių išvadų: pasirinkta įkūrimo vieta Mažeikiai yra gera todėl, kad ten yra mažiau konkurentų, kurie siūlytų panašių prekių asortimentą; individualių įmonių yra steigiama mažiau, todėl bus lengviau įkurti, turės didesnę paklausą nei vidutinės ar smulkiosios įmonės; individualios įmonės savininkas yra vienas, todėl visas pelnas keliaus jam, nors ir bus didesnė atsakomybė, tačiau bus galima pasamdyti kvalifikuotus siuvėjus.

Geriausias pasiūlymas įmonei būtų pirmaisiais metais stengtis išsilaikyti, gerai ir našiai dirbti, o vėliau bandyti plėstis, gal net įkurti atskirus filialus kituose miestuose.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3290 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurelija
  • Siuvykla verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Siuvykla verslo planas. (2013 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuvykla-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 05:45
×