Siuvyklos verslo aprašymas


Verslo aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Reklamos išlaidos. Realizavimų įplaukų apskaičiavimas. Paslaugos planas. Vietos analizė. Patalpos ir įranga. Įrenginiai ir jų kainos. Įrenginių nusidėvėjimas. Smulkus inventorius. Žaliavos ir tiekėjai. Organizacinis planas. Organizacinė įmonės struktūra. Organizacinė valdymo schema. Įmonės valdymo struktūra. Darbuotojai. Darbuotojų atlyginimai. Darbuotojų darbo grafikas. Finansinis planas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Sąnaudų prognozė.

Aš nusprendžiau įkurti siuvyklos įmonę. Man kilo ši mintis todėl, kad pamėginti turėti savo verslą ir įsteigti daugiau darbo vietų savo mieste. Kiek žinau Radviliškio mieste yra daug moterų siuvėjų, bet jos nenori dirbti didelėse siuvyklose. Tad įkūrus savo siuvyklą kelioms moterims galėčiau duoti darbo.

Taip pat man ši mintis įkurti siuvyklą Radviliškyje kilo, todėl, kad šiame mieste nėra daug tokių nedidelių įmonių, kurios teiktu paslaugas, kad būtų prieinamos įvairaus sluoksnių žmonėms. Dabar nuėjus į parduotuvę ir nusipirkus rūbų juos norisi taisyti, nes jie būna per ilgi arba neatitinka figūros matmenims. Tai žmonės nemokantis siūti patys negali jų susitvarkyti, už tai ieško siuvyklų kur tai galėtu pasidaryti. Tad įsteigti šią įmonę tiek man, tiek mano klientams būtų naudinga ir gerai.

  • Verslas Aprašymas
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (2110 žodžiai)
  • Siuvyklos verslo aprašymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Siuvyklos verslo aprašymas. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/siuvyklos-verslo-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:28
×