Skaičiuoklės sąrašai ir duomenų analizė praktikos ataskaita


Įvadas. Užduoties formulavimas. Darbas su skaičiuoklės lapo sąrašais. Duomenų atranka. Išplėstinė duomenų atranka. Duomenų rikiavimas. Duomenų automatinis sumavimas grupėse. Įvedamų duomenų teisingumo tikrinimas. Suvestinių lentelių naudojimas. Išvados. Iliustracijų sąrašas. Dalykinė rodyklė. Informacijos šaltinių sąrašas.


Mūsų užduotis buvo įsidėmėti nagrinėjamas sąvokas, suvokti naudojamų įrankių paskirtį, praktiškai išbandyti komandų taikymo metodus ir įtvirtinti praktinio darbo įgūdžius. Praktinė užduotis buvo tvarkyti skaičiuoklės sąrašus, pagal duotus nurodymus, parengti ataskaitą, kurioje atsispindėtų, kaip mes supratome ir įvykdėme užduotis ir, kokie buvo gauti rezultatai ir ar mums pavyko suprasti, kaip naudojami įvairūs įrankiai bei funkcijos.

Jeigu norime peržiūrėti tik tuos įrašus, kurie mums yra aktualūs, juos iš sąrašo galime atrinkti. Skirtuko DUOMENYS (DATA) grupėje RŪŠIAVIMAS IR FILTRAVIMAS (SORT & FILTER) paspaudžiame filtravimo mygtuką (FILTER).

Prie stulpelių pavadinimų atsiranda rodyklės, paspaudę vieną iš jų, galime pasirinkti, kokius duomenis norime matyti.

Gauname norimą rezultatą, rodoma tik mano pasirinktų „Kiekio“ duomenų informacija.

Skirtuko DUOMENYS (DATA) grupėje RŪŠIAVIMAS IR FILTRAVIMAS (SORT&FILTER) taip pat yra ir mygtukas leidžiantis įvykdyti išplėstinio filtro funkciją – tai mygtukas IŠSAMIAU(ADVANCED).

Duomenų rikiavimo funkciją taip pat galime rasti skirtuko DUOMENYS (DATA) grupėje RŪŠIAVIMAS IR FILTRAVIMAS (SORT&FILTER) paspaudus RŪŠIUOTI (SORT).

Matome gautą rezultatą. Šiuo atvėju surikiavau sąrašą pagal stulpelį „Pavardė, vardas“ abėcėlės tvarka.

Duomenų automatinio sumavimo funkciją galime rasti skirtuko DUOMENYS (DATA) grupėje STRUKTŪRA (OUTLINE) paspaudę mygtuką TARPINĖ SUMA (SUBTOTAL)

Tuomet galima pasirinkti pagal kokį lauką sugrupuosime įrašus ir sudarysime kiekvienos įrašų grupės suvestines. Poto reikia pasirinkti, kokia funkcija bus taikoma. Ir tada pažymėti, kurių stulpelių duomenis sumuosime. Spaudžiame GERAI (OK).

  • Microsoft Word 2068 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1178 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernesta
  • Skaičiuoklės sąrašai ir duomenų analizė praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Skaičiuoklės sąrašai ir duomenų analizė praktikos ataskaita . (2017 m. Rugpjūčio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaiciuokles-sarasai-ir-duomenu-analize-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 13:19
×