Skaidrės abortas


Abortas. Abortas – kas tai?. Aborto priežastys. Trumpa istorija. Katalikų bažnycios mąstymas apie abortus. Etinis požiūris. Moralinis požiūris. Teisinis požiūris Lietuvoje. Teisinis požiūris pasaulyje. Kaip sustabdyti abortus?. Mūsų nuomonė apie abortus. Išvados. Klausimai. Literatūra.

Auklėti vaikus katalikiškai ir skiepyti moralines vertybes; išmokyti juos nuo pat mažumos, jog esame atsakingi už savo veiksmus, tad turime pagalvoti apie jų pasekmes; derėtų sustabdyti žiniasklaidos skiepijamą vakarų demoralizuotą kultūrą.

Mūsų nuomone abortai prilygsta žmogžudystei, ypač kai vaikas yra nužudomas norint atsikratyti atsakomybės, dėl to, ką prisidirba patys tėvai savo kvailais sprendimais.Deja, mūsų visuomenėje yra žmonių, kurie piknaudžiauja šalies įstatymais, kurie leidžia darytis abortus ir juos darosi daugiau nei kartą. Manome, kad abortus reikėtų leisti tik tam tikrais atvejais, atsižvelgiant į aplinkybes, kuomet tai yra tikrai būtina.

Kas yra abortas? Kokia yra jūsų nuomonė apie jį? Nuo kada prasidėjo abortų atlikimas? Koks yra katalikų bažnyčios požiūris į dirbtinį nėštumo nutraukimą? Kelintame amžiuje susikūrė Amerikos medikų asociacija, pradėjusi kampaniją prieš nėštumo nutraukimus?

  • MS PowerPoint 815 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (730 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Milda
  • Skaidrės abortas
    9 - 1 balsai (-ų)
Skaidrės abortas. (2014 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-abortas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 03:04
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo