Skaidrės apie Indiją (3)


Indija. Indijos Respublika-. Pavadinimo kilmė. Kultūra. Geografija. Architektūra. Vestuvės. Religija. Induizmas-. Budizmas-. Džainizmas-. Išvados. Naudota literatūra.

Indija yra antra valstybė pasaulyje pagal gyventojų skaičių. 2. Per paskutinius dvidešimt metų stipriai padidėjo Indijos gyventojų skaičius, šalies strateginė svarba ir ji tapo s 3. Yra viena ilgiausių ir svarbiausių upių Pietryčių Azijoje – Indas. 4. Indija nuo seno buvo daugybės religinių bendruomenių, etninių ir kalbinių grupių katilas, todėl beveik neįmanoma kalbėti apie vieningą indišką kultūrą, nedarant didelių apibendrinimų 5. Indų filosofija vystėsi nepriklausomai nuo vakarietiškos filosofijos. 6. Indų literatūra yra labai sena ir įvairi, skirstoma į tris periodus. 7. Indijoje muzika yra labai svarbi, be jos būtų labai keista. 8. Indų architektūra savo poveikiu ir formų turtingumu Azijoje užima centrinę vietą. 9. Indijos vestuvių papročiai yra labai saviti ir įdomūs. 10. Indų šokis kilęs iš religinio ir gamtos išgyvenimo. 11. Indijoje vyrauja trys pagrindinės religijos: induizmas, budizmas ir džainizmas. 12. Seniausi žinomi žmonių gyvenimo Indijoje pėdsakai yra akmens amžiaus olų piešiniai Madhja Pradeše. varbia karinė galybe, turinčia branduolinį ginklą.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 533 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių
  • Jomantė
  • Skaidrės apie Indiją (3)
    10 - 3 balsai (-ų)
Skaidrės apie Indiją (3). (2014 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-indija-3.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:01
×