Skaidrės apie kates


Katės. Kačių svoris ir ilgis. Katė - katinių šeimos plėšrusis žinduolis. Kačių gyvenimo trukmė. Naminės katės paprastai išgyvena nuo 14 iki 20 metų. Judėjimas. Katės vaikščioja ne. Keletas veislių. Persų veislės katės. Veislės istorija Rusų melsvosios katės veislės kilmė apgaubta paslapties. Veislės istorija Birmos kačių kilmė yra paslaptinga. Mano katė. Mano katės vardas yra Pupa, jai dar nėra metukų. Pupa. Apie Pupą. Pupa yra tikra medžiotoja iš prigimties. Pupą mes parsivežėme iš globos namų „Rainiukas“. Šaltiniai.

Mano katės vardas yra Pupa, jai dar nėra metukų, labai žaisminga, dažnai bėgioja, siautėja ir trukdo skaityti ar ruošti namų darbus, atsisėsdama ant knygos ir neleisdama žiūrėti kas joje parašyta. Taip pat daug miega, bet pabudusi būna kupina naujų jėgų.

Pupa yra tikra medžiotoja iš prigimties. Katytė turi labai gražius baltus, aštrius nagus. Kartą Pupai nupirkome žaislą. Katė labai apsidžiaugė žaislu ir ėmė su juo žaisti. Mes su mama išėjome iš kambario penkiolikai minučių ir grįžę radome pupa gulinčia šalia žaislo, kuris toli gražu jau nebebuvo žaislas. Liko tik medinis pagaliukas ant kurio buvo pririštas žaislas. Aplinkui mėtėsi balti siūlai ir kamšalas, kuriais buvo prikimštas žaislas. Pupa tik pasižiūrėjo į mus savo žaismingu žvilgsniu ir sumiaukė. O mes su mama stovėjome išsižioję. Tai ir parodo kokia mūsų Pupa yra plėšri bet žaisminga ir linksma. .

Pupą mes parsivežėme iš globos namų „Rainiukas“. Pupa buvo labai nelaiminga, maža ir susigūžusi, labai mūsų bijojo ir dvi dienas vis po namus slapstėsi. Po to išdrįso išlysti ir paėsti prie mūsų akių. Paskui jau miegojo ir mūsų lovose. Dabar ji puikiai jaučiasi mūsų namuose ir beveik visą naktį miega pas mane lovoje, po to nueina pas mamą. Kas kartą kai būname kur nors išėję, sugrįžę randame Pupą laukiančia mūsų prie durų. Štai ir viskas ką norėjau papasakoti apie mūsų mylimąją katytę Pupą. .

  • MS PowerPoint 3646 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (824 žodžiai)
  • Jurgis
  • Skaidrės apie kates
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Skaidrės apie kates. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-kates.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 11:28
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo