Skaidrės apie knygą Kevin Brooks Kendė


Kevin Brooks,, Kendė’’. 2006 M. Rašytojo gyvenimo faktai. Kevin Brooks gimė 1959 m. kovo 30 d. Pinhoe prie Egzeterio (Devonas. Rašytojo asmenybės bruožai. Kevin Brooks -nepaprasta. Kūrinio pavadinimo aiškinimas. Knygos pavadinimas ,, Kendė” pasako, kad bus rašoma apie mergaitę, vardu Kendė. Kūrinio turinio trumpas atpasakojimas paminint svarbiausius įvykius. Džo – knygos. Kūrinio pagrindinė mintis ir problemos. Džo sužinojęs, jog Kendė narkomanė, bando jai padėti. Kodėl Kendė vartoja narkotikus?(problemos). Pagrindiniai veikėjai. Džo – pristatytas. Citatos. Man sunku įsivaizduoti savo gyvenimą iki Kendės. Kūrinio aktualumas. Šią knygą verta paskaityti, nes ji moko jog vartodamas kvaišalus nepasirodysi. Kūrinio apibendrinimas. Šis kūrinys išskirtinis, nes šiame kūrinyje yra aiškiai pasakoma.

Kevin Brooks -nepaprasta asmenybė, kritikų pripažintas rašytojas, kuris rašė ir dabar teberašo knygas įvairaus amžiaus žmonėms, iš kurių galima pasimokyti ir šiais laikais. Jo knygos įdomios, įtraukiančios, atspindinčios tikrą gyvenimą.

Kūrinio turinio trumpas atpasakojimas paminint svarbiausius įvykius.

Džo – knygos herojus, muzikantas.Vieną dieną jam nusišypso sėkmė.Mokinukas vyksta į Londoną, pas savo tėvą, kuris dirba daktaru.Kai mokinukas atvažiuoja į Londoną ir išlipa iš autobuso, priešais save pamato įstabaus grožio mergaitę, vardu Kendė.Jie susipažįsta, Kendė pagiria Džo kepurę.Džo pajunta, kad ją įsimyli.Jis Kendei rodo šiltus jausmus, nuperką šokoladinę spurgą.Pasirodo, jog Kendė neeilinė mergaitė, sutikta Londono stotyje, o mergaitė turinti priklausomybę narkotikams...

Džo sužinojęs, jog Kendė narkomanė, bando jai padėti. Kodėl Kendė vartoja narkotikus?(problemos).

Džo – pristatytas kūrinio pradžioje; Kendė- mergaitė, kuri vartoja narkotikus ir yra nuo jų priklausoma, anksčiau ji gyveno su tėvais, o vėliau apsigyvena pas juodaodį žmogų, kuris tiekia jai kvaišalus; Džina – Džo sesuo.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 264 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (490 žodžiai)
  • Tomasm
  • Skaidrės apie knygą Kevin Brooks Kendė
    10 - 6 balsai (-ų)
Skaidrės apie knygą Kevin Brooks Kendė. (2015 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-knyga-kevin-brooks-kende.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:17
×