Skaidrės apie knygą Paslapčių slėnis


Paslapciu slenis aprasymas. Paslapciu slenis citatos. Skaidres paslaptys.

Paslapčių slėnis. Knyga išleista. Apie autorę. Tema ir pagrindinė mintis. Tema - berniuko gyvenimas, ir jo išgyvenimai. Knygos turinys.

Globos namų auklėtinis Stivenas Lensberis paveldėjo dvarą Kornvalyje. Tenai nuvykęs įsikūrė. Kiekvieną dieną apžiūrinėdavo dvarą ir jo valdas, skaitydavo dėdės Teodoro dienoraščius, kuriuose dėdė aprašydavo keliones po Amazonės upę. Vieną dieną miške Stivenas rado sužeistą, keistą padarą, panašų į didelį vikšrą tigro kailiu. Jį pavadino Tigu. Vieną vakarą kai lauko durys buvo praviros, Tigas iššliaužė į mišką. Stivenas pasekė padarą ir atsidūrė oloje, kur jų buvo pilną. Ten berniukas susitiko indėną Marajarį. Indėną užaugino Stiveno dėdė. Marajaris papasakojo kodėl Stivenas neturėjo šeimos. Jie labai gerai susibičiuliavo. Bet vieną dieną Stivenas grįžęs iš miesto nieko nerado namuose, nusprendė, kad jo draugai urve ir tenais nuskubėjo. Atbėgęs išgirdo keistą garsą panašų į verksmą. Nuėjęs į urvą rado lamzdžiavikšrius nuliūdusius ir pamatė hamake mirusį Marajarį. Tada su lamzdžiavikšriais palaidojo jį, prie Stiveno dėdės. Mirus geriausiam draugui Stivenas jautėsi vienišas, kol sutiko senai matytą draugę Betę.

  • MS PowerPoint 130 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai
  • Mokykla
  • Liveta
  • Skaidrės apie knygą Paslapčių slėnis
    10 - 2 balsai (-ų)
Skaidrės apie knygą Paslapčių slėnis. (2013 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-knyga-paslapciu-slenis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 09:11
×