Skaidrės apie knygą Šešėlių vartai


Šešėliu vartai. Apie rašytoja. Pagrindiniai veikėjai. Labiausiai patikęs veikėjas. Labiausiai nepatikęs veikėjas. Mane ši knyga pamokė.

Ana keturiolikmetė mergaitė kuri negalėjo kalbėti ir ją persekiojo dingusios mamos šauksmai. Mergaitė buvo įtin drąsi bet labai bijojo tamsos. Nera – Anos tikroji mama ir piktoji Karos sesuo , Ana nežinojo , kad Nera yra jos tikra mama ji laikė savo mama Kara nes ja rūpinosi kol buvo mažytė. Nera ir Kara dvi dvinukės neišskiriamos , Nera – Blogoji sesuo kuri ką mylėdavo ta ir pasimdavo kai pasimdavo tą sunaikindavo. Netikroji šešelių paveldėtoja. Kara – Anos netikra mama kuri pagrobe is Neros Ana dėl to , kad Ana skriaudė. Kara tikroji šešelių karalystės paveldetoja. Anos tėtis – Tėtis Karos mylimasis ir Neros vergas kuri daug nukankino. Tetulė Enė – Anos teta kuri ją augino kaip močiutė rūpinosi ir saugojo. Herojus – Minčių skaitytojas Anos patikėtinis kuris ją išdavė kai jį pašovė šešėlių skalikų strėle bet po kiek laiko jis vėl Ana gynė ir jos mintis perskaitydavo ką galvodavo nes jis galėjo skaityti kitų mintis o Ana buvo nebylė. Ajanas – Berniukas išgelbėjęs Ana nuo Ivano ir Ryklių šutvės ir beto visa laiką buves ir padėjęs Anai ieškoti jos mamos be to Anos išrinktasis kuri jį mylėjo. Ivanas – Berniūkštis labai piktas ir chuliganas kuris Ana buvo su savo Ryklių šutve palikės ir pririšes po pamokų katilinėje.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 969 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (600 žodžiai)
  • Laura
  • Skaidrės apie knygą Šešėlių vartai
    10 - 2 balsai (-ų)
Skaidrės apie knygą Šešėlių vartai. (2013 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-knyga-seseliu-vartai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 05:15
×