Skaidrės apie knygą Tiltas į Terabitiją


Dzersio seses tiltas i terabitija veikejai. Tiltas i terabitija knyga aprasymas. Tiltas i terabitija knygos aprasymas. Tiltas i terabitija pagrindiniai veikejai.

Katherine Paterson. Tiltas į Terabitiją. K. Paterson gimė spalio 31d. 1932m. Kinijoje. Ji augo amerikiečių misionierių Vomeldorfų šeimoje. Kas yra Terabitija? Tai paslaptingiausia vieta. Pagrindiniai veikėjai. Šios knygos pagrindiniai veikėjai yra Leslė ir Džesas. Džesas – dešimtmetis. Įsimintiniausias įvykis. Man įsimintiniausias įvykis. Filmas. Pagal šią knygą. Klausimai.

Džesas – dešimtmetis berniukas, kuris gyvena šalia Leslės. Turi 4 seseris : Mei Belė, Elė, Brenda ir Džois Ana. Labai sportiškas, vienas iš greičiausių berniukų mokykloje. Gyvenantis labai neturtingoje šeimoje, taip pat engiamas mokykloje.

Man įsimintiniausias įvykis yra, kai mokykloje turėjo įvykti berniukų bėgimo varžybos. Visi buvo jau apšilę ir pasiruošę bėgti. Atsistojo prie starto linijos ir laukė šūvio. Staiga prie jų prisijungė naujokė Leslė. Visi nustebo. Pasigirdo šūvis ir jie pradėjo bėgti. Džesas iškarto atitrūko nuo kitų žaidėjų. Jis labai norėjo pažiūrėti kas bėga už jo, bet atsispyrė pagundai.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 785 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (293 žodžiai)
  • Rokas
  • Skaidrės apie knygą Tiltas į Terabitiją
    10 - 6 balsai (-ų)
Skaidrės apie knygą Tiltas į Terabitiją. (2014 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-knyga-tiltas-i-terabitija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:42
×