Skaidrės apie kompiuterius


Kas tai – kompiuteris? Kaip Jūs apibrėžtumėte kompiuterį? Kompiuterio atsiradimo istorija. Č. Babidžo mašina. Pirmieji elektromechaniniai kompiuteriai. Eniac. Ar žinai kad? Kompiuteriai veikia sąveikaudami su aparatūra ir programine įranga. Programinė įranga. Šiandieniniai kompiuteriai. Kompiuterių klasifikacija. Superkompiuteriai. Japonijoje sukurtas superkompiuteris, kuris 2011 m. biržely buvo greičiausias pasaulyje. IBM superkompiuteris. Mini ar mikro kompiuteriai. Tai, kurgi tie kompiuteriai. ? Serveriai. Lietuviški kompiuteriai. Kitą kartą kalbėsime apie aparatūrą.

Žmonės visais laikais mąstė, kaip palengvinti skaičiavimą. Pirmieji skaičiuotuvai – abakai – buvo sukurti jau prieš tūkstančius metų. Nuo XV a. į skaičiavimo prietaisų bei įvairių automatų kūrimo įsitraukė daug žymių moklininkų:Leonardas da Vinčis, G. Leibnicas, B. Paskalis, Dž. Neperis, V. Žakardasir kt.

Kitame skalės gale yra smulkūs kompiuteriai, įdėti į mašinas, televizorius, stereosistemas, skaičiuotuvus ir prietaisus. Šie kompiuteriai sukurti ribotam užduočių kiekiui atlikti.

Kas tai yra? Kokių pavyzdžių galite rasti?

  • MS PowerPoint 3567 KB
  • 2016 m.
  • 31 puslapis (695 žodžiai)
  • Gabrielius
  • Skaidrės apie kompiuterius
    10 - 3 balsai (-ų)
Skaidrės apie kompiuterius. (2014 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-kompiuterius.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 20:31
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo