Skaidrės apie kosmetiką


Kosmetika. Kas yra kosmetika? Truputis istorijos. Daugiau apie makiažo priemones. Makiažo pagrindas. Akių šešėliai. Kaip pasirinkti tinkamus šešėlius pagal akių spalvą? Lūpų dažai (lūpdažiai). Kaip pasirinkti lūpų dažus? VIDEO Kaip prižiūrėti veido odą per šalčius. Dezodorantai, antipersperantai. Dezodorantų ir antipersperantų žala.


Makiažo pagrindas – tai įvairių atspalvių kreminės arba birios konsistencijos produktas, kuris naudojamas siekiant „išlyginti“ veido odą, paslėpti trūkumus, kaip spuogelius ar raukšles. Makiažo pagrindas būna skystas arba sausas (biri pudra). Prieš renkantis makiažo pagrindą yra būtina nustatyti savo odos tipą (sausa, riebi, mišri, jautri), tuomet galima jau rinktis makiažo pagrindo tipą.

Makiažo pagrindo pliusai : Apsaugo veidą nuo šalčio, nuo saulės spindulių (jei turi UV spindulių apsaugą) Puikiai paslepia veido trūkumus ir padailina odą (jei pagrindas yra teisingai naudojamas) Makiažo pagrindo minusai: Yra užkemšamos veido poros, oda nekvėpuoja Makiažo pagrinde yra gausu kenksmingų chemikalų, kurie per tam tikrą laiką gali labai paveikti veido odą.

Akių šešėliai – tai birios arba skystos konsistensijos gaminys, skirtas naudoti akies srities makiažui.

Mėlynos akys – šiltų atspalvių ruda ir persikinė spalvos Pilkos akys - šaltų atspalvių ruda ir purpuriniai atspalviai Žalios ir lazdyno akys - šiltų atspalvių oranžinė, ruda, violetinė bei švelnūs purpuriniai atspalviai Rudos akys – tinka beveik visų spalvų šešėliai Patarimas : rožinius šešėlius naudokite tik tada, jei jūsų akys atrodo įdubusios ir norite tai nuslėpti; Žali šešėliai, naudoti ne profesionalo, gali atrodyti labai nenatūraliai.

  • Chemija Skaidrės
  • MS PowerPoint 438 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (921 žodžiai)
  • Rugilė
  • Skaidrės apie kosmetiką
    10 - 4 balsai (-ų)
Skaidrės apie kosmetiką. (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-kosmetika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:41
×