Skaidrės apie kvėpavimą


Kaip kvepuoja mieliagrybiai. Kvepavimas skaidres. Kuo kvepuoja mieliagrybiai. Mieliagrybiai kvepuoja. Žinduolių pateiktys. Kaip kvepuja mieliagrybiai. Apiekvepavima. Mieliagrybiai biologija. Mieliagrybio kvepavimas. Kaip kvpėjuoja mieliagrybiai.

Kvėpavimas. Nenutrūkstantis biologinis procesas. Viduląstelinio kvėpavimo būdai. Aerobinis kvėpavimas. Anaerobinis kvėpavimas(rūgimas). Kaip kvėpuoja bakterijos? Kaip kvėpuoja protistai? Ameba. Žalioji euglena. Klumpelė. Kvėpuoja visu kūno paviršiumi. Kaip kvėpuoja duobagyviai? Hidra. Kaip kvėpuoja kirmelės? Plokščiosios kirmelės. Žieduotosios kirmelės. Apvaliosios kirmelės. Kaip kvėpuoja nariuotakojai? Vėžiagyviai. Voragyviai. Vabzdžiai. Kaip kvėpuoja minkštakūniai? Didžioji kudrinukė. Kvėpuoja atmosferos deguonimi. Bedantė. Kaip kvėpuoja augalai? Kaip kvėpuoja chordiniai? Žuvys. Ropliai. Kaip kvėpuoja chordiniai? Varliagyviai. Kaip kvėpuoja chordiniai? Paukščiai. Žinduoliai. Kaip kvėpuoja žmogus? Kvėpavimo takai.
  • MS PowerPoint 11192 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių
  • Diana
  • Skaidrės apie kvėpavimą
    10 - 2 balsai (-ų)
Skaidrės apie kvėpavimą. (2013 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-kvepavima.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 02:56
×