Skaidrės apie logistiką


LOGISTIKA – visos karinės kompanijos planavimas. Logistika – praktinės ir mokslinės veiklos sritis. Pagrindinė logistikos užduotis. Logistika – tai dviejų ar daugiau veiklos sričių. Logistika – tai resursų srauto valdymas tiekimo grandinėje. Logistika – visų. Logistikos tikslas – užtikrinti reikiamų produktų pristatymą į reikiamą vietą reikiamu laiku. Logistikos tikslas yra planuoti ir koordinuoti visas veiklos sritis. Užtikrinti reikiamos kokybės reikiamo produktų kiekio pristatymą į tam tikrą vietą reikiamu laiku. Logistikos procesai iš esmės skiriasi ne pelnui didinti ar greičiau grąžinti investicijas. Ryšys tarp gamybos ir vartojimo yra pagrindinis logistikos tikslas. Visas logistinės veiklos rūšis pagal funkcijas galima suskirstyti į pagrindines ir pagalbines. Pagalbinės veiklos rūšys Informacijos apdorojimas ir tvarkymas. Vartotojų aptarnavimo politika Kliento aptarnavimo kokybė susijusi su integruotos logistikos vadybos koncepcijos įdiegimu. Užsakymų tvarkymas Skirstomi į 3 komponentus Operatyviniai elementai užsakymo priėmimas ir koregavimas. Atsargų valdymas Sėkmingai kontroliuojant atsargas palaikomas atsargų lygis. Transportas ir transportavimas. Sandėliavimas ir saugojimas Sandėliavimas ir saugojimas yra veikla. Informacijos apdorojimas ir tvarkymas Kad ir kokia bebūtų sistema. Paklausos prognozavimas Priimti sprendimus tiksliai nežinant. Gamyklų ir sandėlių vietų parinkimas Kai gamyklos išsidėstę tinkamai. Medžiagų tvarkymas Apima kiekvieną žaliavų. Apsirūpinimas Tai medžiagų įsigijimas ir paslaugų užtikrinimas, siekiant garantuoti nuolatinį firmos darbingumą. Atsarginių dalių tiekimo ir klientų posandorinių paslaugų garantavimas Logistika turi rūpintis daugeliu veiklos sričių. Pakavimas Atliekamos dvi pagrindinės funkcijos – prekybinė ir logistinė. Gamybos atliekų tvarkymas Jei atliekas galima perdirbti ar panaudoti kitaip.

Atsargų valdymas: Sėkmingai kontroliuojant atsargas palaikomas atsargų lygis, būtinas tinkamam klientų aptarnavimui užtikrinti.

Pakavimas: Atliekamos dvi pagrindinės funkcijos – prekybinė ir logistinė.

Grąžintų prekių tvarkymas: Tai svarbi logistinio proceso dalis, dažnai vadinama atvirkštine (reversine) logistika.

Logistika firmos veikloje Kaip dalis firmos pastangų „išeiti“ į rinką ir joje įsitvirtinti logistika daug lemia tenkinant klientų poreikius ir užtikrinant pelną.

Sukuria atitinkamas sąlygos klientą aptarnauti visapusiškai, o tai gali lemti naujas rinkos galimybes.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 19 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 49 puslapiai (1115 žodžiai)
  • Eksped
  • Skaidrės apie logistiką
    10 - 4 balsai (-ų)
Skaidrės apie logistiką. (2015 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-logistika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 20:40
×