Skaidrės apie Suomiją (2)


Populiacija. Švietimas ir kultūra. Suomių moksleiviai patenka tarp pasaulio geriausiųjų pagal PISA (Tartpautinė mokinių vertinimo programa) tyrimus. Geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai kiekvienas turi lygias galimybes. Nemokamas mokslas visiems. Visą gyvenimą trunkantis mokymasis, įvairaus amžiaus žmonėms, kuris yra taip pat nemokas. Helsinkis – pasaulio dizaino sostinė. Suomių būdas. Suomiai yra tikslūs. Kultūra. Maistas - tradicinės virtuvės ir šiaurės regiono stiliaus maisto ruošimo derinys. Vasara ir žiema – skirtingos, kaip diena ir naktis. Linksmoji Suomijos pusė… Oro gitarų ir suomiškos saunos pasaulio čempionatai. Žmonų nešimo ir mobiliųjų telefonų mėtymo čempionatas. Lentokonesuihkuturbiinimoottoriapumekaanikkoaliupseerioppilas.

Suomiai kavą geria visur ir visada. Suomijoje jos išgeriama daugiausiai pasaulyje. (12kg per metus žmogui. Pasaulio vidurkis - 1,3kg)

Priimkite kvietimą apsilankyti saunoje. Kaitintis saunoje yra visiškai įprasta suomiams. Saunu ten yra apie1.5 mln.

Suomiai dievina karaoke!

Eidami pas suomį į svečius namų šeimininkui būtinai įteikite gėlių ar šiaip kokį nors augalą. Neužmirškite nusiauti batus.

  • MS PowerPoint 5926 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių
  • Kalastajaa
  • Skaidrės apie Suomiją (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Skaidrės apie Suomiją (2). (2014 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-suomija-2.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:10
×