Skaidrės apie veterinariją


Veterinarija. Kas yra veterinarija? Veterinarija – mokslo ir praktinės veiklos sritis. Kuo užsiima veterinarai? Veterinaras skiepija gyvūnus. Kontraindikacijos. Pliusai veterinarijos technikai dažnai susiduria su skirtingomis situacijomis. Kur studijuoti? Veterinarijos profesiją galima. Giminingos profesijos. Gyvulininkystės technologas Visuomenės sveikatos specialistas Veterinarijos felčeris Zootechnikas. Savanorystė. Savanorystė jums padeda. Ačiū už dėmėsį.

Veterinarijos profesiją galima studijuoti viename iš garsiausių Lietuvos universitetų/akademijų “Lietuvos sveikatos mokslų universitete”. Jis yra įkurtas Kaune. Taipogi šią profesiją galima studijuoti ir “Vilniaus kolegijoje”.

Savanorystė jums padeda: pasidalinti gyvūnų gerovės gerinimo idėjomis ir darbo patirtimi įgyti teorinių ir praktinių žinių apie gyvūnų priežiūrą įgyti žinių ir įgūdžių, kaip pasirūpinti beglobiu gyvūnu, kaip surasti jam naujus namus sužinoti daugiau apie gyvūnų prieglaudas ir jos specifiką susipažinti su savanorių veiklos galimybėmis įgyti pagarbą vieni kitiems jausmas savanoriaudamas žmogus pasikelia savo savivartę, įgyja socialinį pripažinimą ir netgi išsprendžia savo asmenines problemas.

  • MS PowerPoint 2820 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (264 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lukas
  • Skaidrės apie veterinariją
    10 - 4 balsai (-ų)
Skaidrės apie veterinariją. (2015 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-apie-veterinarija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 09:47
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo