Skaidrės Markas Tvenas Princas ir elgeta


Markas tvenas princas ir elgeta filmas. Mark twain princas ir elgeta aprasymas.

Markas Tvenas. Princas ir elgeta. Apie autorių. Samuelis Langhornas Klemensas, labiau žinomas slapyvardžiu Markas Tvenas, – amerikiečių rašytojas Gimė 1835 m. Tėvui mirus 1847 metais, vyriausias brolis pradėjo leisti laikraštį, į kurį Semas rašė straipsnius. Autoriaus kūriniai. Tomo Sojerio nuotykiai 1876m. Apie knygą.  Knyga ,,Princas ir elgeta" apie nepaprastus įvykius, kurie dėjosi XVI a. Man įdomiausia knygos vieta. Ištisas valandas atkakliai persekiojusi ir ujusi princą, minia galop atlyžo ir paliko jį ramybėje. Marko Tveno mintys. Jei abejojate. Atleidimas – tai žibuoklių skleidžiamas kvapas iš po jas sutrypusios kojos. Išvada. Markas Tvenas kūrė įdomias, nenuobodžiais, patinkančias vaikams ir suaugusiesiems knygas.

Ištisas valandas atkakliai persekiojusi ir ujusi princą, minia galop atlyžo ir paliko jį ramybėje. Kol princas dar niršo, pajėgė grasinti miniai savo karališka rūstybe, kol svaidė karališkus įstatymus, minią tai juokino ir linksmino, bet kai nuovargis privertė jį nutilti, jis tapo kankintojams visiškai nebeįdomus, ir jie patraukė kitur ieškoti pramogų.

  • MS PowerPoint 113 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (473 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ovidijus
  • Skaidrės Markas Tvenas Princas ir elgeta
    10 - 3 balsai (-ų)
Skaidrės Markas Tvenas Princas ir elgeta. (2015 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaidres-markas-tvenas-princas-ir-elgeta.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 04:07
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo