Skaidrumo politika


Politikos skaidrumas. Skaidrumo politikos priemonės.

Vadybos referatas. Bendrosios aplinkybės ir tikslas institucinė sistema atsakomybės paskirstymas a dalis. Principai bendrieji principai informacijos srautai atvirumas atskaitingumas ir geras valdymas pasiryžimas įsiklausyti ir atsižvelgti į patarimus profesionalumo ir pasitikėjimo užtikrinimas skaidrumo skatinimas nuolatinis tobulinimas etika elgesio kodeksai kova su sukčiavimu draudžiama veikla eib valdymas geras administravimas informacijos atskleidimas atskleidimo principai išimtys dialogas su suinteresuotaisiais subjektais konsultacijos su visuomene vertinimas skaidrumo skatinimas b dalis. Praktiniai veiksmai etika interesų konfliktai kova su sukčiavimu draudžiami praktiniai veiksmai sąžiningumas eib valdymas finansinė atskaitomybėbanko socialinė atsakomybė geras administravimas informacijos atskleidimas informacijos skelbimas arba suteikimas prašant informacija apie projekto cikląinformacija apie obligacijų emisijų operacijas ir kita informacija kapitalo rinkų dalyviams prašymų suteikti informaciją nagrinėjimo tvarka dialogas su suinteresuotaisiais subjektais konsultacijos su visuomene vertinimas skaidrumo skatinimas pareiškimas dėl požiūrio į organizacijos valdymągavybos pramonės šakų skaidrumo iniciatyva skundų teikimo nuostatos skundų nagrinėjimo tvarka europos ombudsmenas europos investicijų bankas eib skaidrumo politika. Orhuso konvencijos atitikties komitetas europos teisingumo teismas.


Įmonės skaidrumo politika yra neatsiejama socialinės atsakomybės politikos dalis, kurią vykdant

užtikrinamas įmonės tvarumas, nes išnaudojamas mūsų konkurencinis pranašumas, produktyviai

panaudojami ištekliai ir taikomi gero valdymo principai. Savo veikloje įmonė turi didelę reikšmę teikti

geram valdymui, įskaitant savo ir savo partnerių aukštą skaidrumo ir atskaitingumo lygį, nors ir

pripažįsta būtinybę prireikus gerbti konfidencialumą ir užtikrinti pasitikėjimą.

i.2. Atvirumas įmonės sprendimų priėmimo procese, veiklos politikos įgyvendinimo klausimais stiprina pasitikėjimą ja ir jos atskaitingumą darbuotojams. Be to, skaidrumas padeda didinti visų įmonės operacijų veiksmingumą ir tvarumą, mažinti intrigų ir nesąžiningumo pavojų bei stiprinti darbuotojų ryšius su išorės suinteresuotaisiais subjektais, t.y. klientais, užsakovais,atitinkamomis institucijomis.

  • Vadyba Referatai
  • 2013 m.
  • Jaroslav
  • 12 puslapių (5051 žodis)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 33 KB
  • Skaidrumo politika
    9 - 3 balsai (-ų)
Skaidrumo politika. (2013 m. Sausio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/skaidrumo-politika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 06:28