Skaitmeninė fotogtafija


Dalykinė rodyklė. Paveikslėlių sąrašas. Lentelelių sąrašas. Įvadas. Kompozicija. Ekspozija. Spalvos. Filtra. Optika. Skaitmeninės fotografijos technika. Skaitmeniniai fotoaparatai. Pagrindinės fofoaparato sudėtinės dalys. Veikimo principas. Svarbiausi parametrai renkantis fotoaparatą. Populiariausi fotoaparatai. Objektyvai. Skaitmeninės fotografijos redagavimas. Photoshop CS. Pixelmator. Apie skiriamąją gebą ir vaizdo suspaudimo būdus. Išvados. Literatūros sąrašas.

Skaitmeninė fotografija tampa neatsiejama šiuolaikinės visuomenės dalimi. Fotoaparatą karts nuo karto gali pamatyti kone kiekvieno žmogaus rankose. Norėdami gauti geresnės kokybės atvaizdus žmonės ne tik domisi kaip fotografuojant estetiškai sudėlioti vaizdą, tačiau taip pat kaip pakoreguoti ir nelabai vykusį kadrą. Tam padeda įvairios redagavimo programos, kurios pastaruoju metu tampa vis plačiau naudojamos. Galima teigti, kad toks žmonių noras yra puiki niša programų kūrėjams užsidirbti. Džiugu, kad ir lietuviai prisideda prie sėkmingų programų kūrimo. Reikia tikėtis, kad ateityje galėsime dar labiau didžiuotis savo tautiečių pasiekimais.

  • Microsoft Word 129 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3404 žodžiai)
  • Elžbieta
  • Skaitmeninė fotogtafija
    10 - 4 balsai (-ų)
Skaitmeninė fotogtafija. (2013 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmenine-fotogtafija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 17:29
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo