Skaitmeninė spauda ir aplinkosauga


Įvadas. Kas yra spauda. Spaudos išradimas. Skaitmeninė spauda. Skaitmeninės spaudos technologijos. Kas yra aplinkos apsauga. FSC sistema. Išvados. Literatūros sąrašas.


Ši skaitmeninės spaudos revoliucija sudomino mane, todėl norečiau išsamiau panagrinėti šią temą.

Forest Stewardship Council (Miškų valdymo taryba) yra unikali tarptautinė organizacija, propaguojanti atsakingą miškų tvarkymą visame pasaulyje.

1993 m. įkurta Forest Stewardship Council (FSC) yra globali, naryste pagrįsta nevyriausybinė organizacija. FSC įkūrimo ir veiklos tikslas – propaguoti atsakingą miškų tvarkymą taikant ekologinį ženklinimą.

FSC sertifikavimas yra laikomas atsakingo miškų valdymo aukso standartu. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl FSC yra sėkmingiausia miškų ūkio sertifikavimo sistema pasaulyje.

Nagrinėdama skaitmeninės spaudos svarbiausias temas sužinojau daug naudingos informacijos apie tai kas yra spauda, jos atsiradimo istoriją, technologijas, kurios išsivystė iki šių dienų ir tobulėja toliau. Taip pat radau daug informacijos apie pagrindines aplinkosaugos problemas pasauliui: vandenį, užterštą ora, įrantį ozono sluoksnį ir tai tik keletas problemų, kurias galima spręsti.Tad efektyviai peržiūrint ir tobulinant gamybos procesus ne tik veiklos efektyvumui didinti, bet ir siekiant daryti kuo mažesnį poveikį aplinkai - galima tausoti gamtos išteklius, mažinti elektros energijos sunaudojimą, mažinti atliekų kiekį ir jas efektyviau perdirbti, kiek įmanoma sumažinti cheminių medžiagų vartojimą.

  • Microsoft Word 457 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1328 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Skaitmeninė spauda ir aplinkosauga
    10 - 1 balsai (-ų)
Skaitmeninė spauda ir aplinkosauga . (2017 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmenine-spauda-ir-aplinkosauga.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 01:07
×