Skaitmeninė televizija


Įvadas. Istorija. Amerikiečiai, sovietai ir naciai. Mechaniniai televizoriai. Komercinių kanalų gimimas. Kada televizija tapo masinė? Lietuviški TV istorijos ypatumai. Sistemos struktūra. Tiesioginė Sporto duomenų perdavimo centras. Programu serveris. Transliavimo sistema. Buitinė technika. Įgyvendinimo klausimai. UI ir paslaugų platformos. Išvados. Šaltiniai.

Vartotojai nori kad teikiamų paslaugų kokybę augtų, siūlomų televizijos bendrovės turi būti tobulinamos visą laiką. Vartotojai nori daugiau pasirinkimų, kurie buvo neįmanoma iki šiol. Ypač paskutinis penkerius metus, kai naudojimasis internetu įgavo didžiulį augimą ir davė visuomenei daug naujų galimybių, televizijos įmonės stengiasi sugalvoti naujų būdų pritraukti daugiau žiūrovų. Tačiau tol, kol įmonės veikia nustatyta analoginio antžeminės, kabelinės ar palydovinės platformos, tadėl vaizdo kokybė srautai negali būti pagerinti ir tik naujų paslaugų dėka jos gali būti pateikiama visuomenei su subtitrais . Naujoji technologija skaitmeninės interaktyviosios Televizijos gali pasiūlyti esminius patobulinimus pramogų paslaugoms, kurias teikia televizijos ir daug naudos visuomenei ir televizijos verslui.Paėmus, kad analoginės televizijos sistema yra ribota dėl riboto pralaidumo, kuris yra prieinamas su skaitmeninės TV, video ir garso srautai yra suspaustas kartu. Turintys tą patį vaizdo ir garso kokybę, reikalauja tik 2% pralaidumo analoginės televizijos naudoja.Kitos pralaidumą galima užpildyti kitomis programomis arba paslaugos, pavyzdžiui, "Video-on-Demand (VOD) ar interneto paslaugas. Be to, naudojant skaitmeninį transliavimą, daugelis problemų analoginio televizijos perdavimo (pavyzdžiui, triukšmo ir trukdžių kitų signalai) yra išspręsta.

  • Microsoft Word 121 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2876 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Skaitmeninė televizija
    10 - 4 balsai (-ų)
Skaitmeninė televizija. (2013 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmenine-televizija.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 22 d. 01:48
×