Skaitmeniniai foto aparatai ir kameros referatas


Lentelių, paveikslėlių ir priedų sąrašas. Įvadas. Pagrindinių sąvokų, santrumpų sarašas su paaiškinimais. Teorinė dalis ( informacinių šaltinių apžvalga ). Pirmieji skaitmeniniai foto aparatai, kameros. Šiuolaikiniai skaitmeniniai fotoaparatai, kameros. Analitinė dalis. Išvados. Informaciniai šaltiniai.


Nors dar tik 21 a. Pradžia, skaitmeniniai foto aparatai ir kameros jau spėjo tapti neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Šiomis dienomis mes juos naudojame beveik visose gyvenimo srityse, todėl šio darbo objektas- skaitmeniniai foto aparatai ir kameros, bei jų pranašumas prieš senojo tipo fotoaparatus bei kameras.

Darbo tikslas: pateikti logiškų, įrodančių sparčią technologinę pažangą, skirtumų tarp pirmūjų ir naujausiujų skaitmeninių fotoaparatų ir kamerų. Šiame darbe bus lyginamos pirmūjų ir naujausių skaitmeninių fotoaparatų pliusai ir minusai iš praktinės- objekto naudotojo perspektyvos.

Ši darbo tikslą svarbu siekti įgivendinti, kadangi skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros užima vis didensnę mūsų gyvenimo dalį, todėl yra naudinga sužinoti kokia sparta ši tehcnologijų sritis vystosi, o žinant kokiu greičiu ši technologijų sritis ištobulėjo, bus lengviau numanyti kokiu tempu ji taps dar geresnė nei yra dabar..

Foto apraatas kamera – tai prietaisas skirtas užfiksuoti tam tikrą matomo vaizdo dalį.

Skaitmeninis foto aparatas, kamera- tai prietaisas skirtasužfiksuoti tam tikrąm matomo vaizdo dalį, ir išsaugantis ta vaizdinį skaitmeninių duomenų formatu.

Prototipas- pirmasis egzempliorius pagal kurį daromi visi vėlesni tokie objektai.

  • Microsoft Word 183 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1078 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dominykas
  • Skaitmeniniai foto aparatai ir kameros referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Skaitmeniniai foto aparatai ir kameros referatas. (2016 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeniniai-foto-aparatai-ir-kameros-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 01 d. 07:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo