Skaitmeniniai fotoaparatai (2)


Įvadas. Kaip išsirinkti. Kiek svarbus dizainas. Aparato parametrai. Papildomos lėšos priedams. Fotoaparatas – tik įrankis. Sandara. Papildomos fotoaparato dalys. Rūšys. Fotoaparatai skirstomi į klases. Veikimo principas. Apie naujus fotoaparatus. Canon – jei kam dar maža raiškos. Kas yra dronas. Dronų tipai. Dronas gali būti panaudotas įvairiais tikslais. Dronų rūšys. Dronai fotografijoje bei kine. Dronai ir ekstremalus sportas. Išmaniuoju telefonu valdomi dronai. Į ką atkreipti dėmesį įsigyjant droną. Veikimo trukmė/Skrydžio laikas. Drono kamera. Pagal kameros tipus skiriami tokie dronai. Korpusas ir pagaminimo kokybė. Kameros stabilizatorius. Išvados.


Šiuolaikinių technologijų spartus vystymasis lengvina žmogaus gyvenimą. Kiekvieną dieną atsiranda vis naujos išmaniosios technologijos. Ne išimtis ir fotografijos sritis. Čia tradicinę techniką sparčiai keičia modernūs skaitmeniniai fotoaparatai. Kasdien mes vis labiau skverbėmės į fotografiją. Ir ne vien iš meninės pusės. Į vairias nuotraukas, vaizdus matome internete, taip pat knygose, žurnaluose bei reklaminiuose stenduose. Taip pat visad įmažiname mums svarbias nuotraukas su artimais žmonėmis. Taigi šiam darbui keliami uždaviniai:

Skaitmeninė fotografija žymiai patogesnė ir turi daug pliusų lyginant su tradicinę. Visų pirma, darbas yra operatyvesnis, nes iš karto galime įvertinti gautą rezultatą. Jei rezultatas netenkina, galima ištrinti ir perfotografuoti vaizdą. Taip pat nereikia kas kart keisti foto juostelės, taip yra taupomi pinigai. Atminties kortelę prijungus prie kompiuterio ar televizoriaus iškarto vaizdus gausime ekrane.

tinkamų aparatų asortimentą ir pasirinkimas taps kur kas lengvesnis. Reikėtų pasverti kiek pinigų galėsite išleisti fotoaparatui. Su daugeliu šiuolaikinių skaitmeninių mėgėjiškų fotoaparatų, galima išgauti tikrai neblogą rezultatą, tačiau tai būtų nesąžininga lyginti. Natūralu, kad daikto kainuojančio 150 eurų galimybės skiriasi nuo to, kuris kainuoja 500 eurų ar daugiau.Ar vardas tai kokybę?

Daugumai vartotojų renkantis kyla klausymas ar rinktis nežinomo gamintojo prekę ar visgi nepagailėti pinigų ir nusipirkti gerai žinomų gamintojų prekes. Visgi daugelis išmanančių žmonių pataria atsižvelgti į gamintojo vardą, tačiau sako, kad nereikėtų jo ypatingai sureikšminti. Reikia atkreipti dėmesį ne į gerai žinomo gamintojo vardą, o į konkrečius modelius, juk pats vardas negarantuoja itin geros kokybės kiekviename modelyje. Visiem gerai žinomi fotografijos pramonės atstovai, pavyzdžiui, „Fujifilm“, „Kodak“, „Nikon“, „Canon“, „Olympus“ gamina fotoaparatus, fotomedžiagas, foto įrangą 50, 70 ir daugiau metų. Per šiuos metus sukauptos žinios bei patirtis neprilygsta jaunoms kompanijoms.

Dizainas yra visiškai nesvarbus renkantis fotoaparatą, pats vartotojas turi nuspręsti, kuris aparatas yra patrauklesnis.

Jei norite įsigyti kokybišką fotoaparatą, vertėtu pirkti tam skirtuose buitinės technikos centruose, ten taip pat bus kvalifikuotas personalas, kuris padės jums išsirinkti bei pateiks išsamią informacija. Venkite šališkų konsultantų taip išvengsite nekokybiškų prekių ir kopijų. Atminkite, kad geriausio fotoaparato nėra tai tik darbo įrankis. Visi šiuolaikiniai skaitmeniniai fotoaparatai yra geri ir neblogai atkuria vaizdą. O kaip pavyks nufotografuoti, tai priklauso nuo žinių, įgūdžių ir galimybių.

skaitmeniniai (muiliniai) – tai fotoaparatai, kuriame atvaizdas gaunamas naudojant elektroninę matricą;

Kompaktiniai paprasti aparatai skirti mėgėjams. Dažniausiai valdomi rankiniu fokusu, bet pasitaiko ir automatiniu.

Toliamatiniai – profesionalams skirta grupė, objektyvo formatuojamas vaizdas nematomas tiesiogiai. Vaizdas matomas tiks vaizdo ieškiklyje.

  • Microsoft Word 567 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3882 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Skaitmeniniai fotoaparatai (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Skaitmeniniai fotoaparatai (2). (2017 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeniniai-fotoaparatai-2.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 20 d. 13:29
×