Skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros projektas


Skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros. Paveikslėlių ir lentelių sąrašas. Įvadas. Darbo objektas ir tikslas. Darbo uždaviniai. Skaitmeninių fotoaparatų ypatybės. Skaitmeninių fotoaparatų priedai. Skaitmeninės kameros. Skaitmeminių kamerų privalumai. Vaizdo kameros ,,gopro”. Įdomūs faktai apie fotoaparatus ir kameras. Išvados. Rezultatai. Literatūros šaltiniai.


Anksčiau nuotraukas reikėdavo ryškinti tamsioje patalpoje, pasitelkiant sudėtingus metodus bei žinias, dabar – tai jau yra praeitis. Skaitmeniniai fotoaparatai šiomis dienomis tavo labai populiarūs. Ir kuo toliau tuo labiau jie populiarėja. Jų istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 20-30 metų. Šiuolaikiniai skaitmeniniai fotoaparatai turi begalę papildomų funkcijų ir galimybių.

Aprašyti, kokios yra skaitmeninių fotoaparatų ypatybės. Kokie skaitmeninių fotoaparatų priedai. Aprašyti, kas yra skaitmeninės kameros. Jų privalumai.

Vaizdo kameros ,,GoPro" yra vis labiau populiarėjančios. Šios kameros suteikia galimybę įamžinti pačius ekstremaliausius gyvenimo įvykius. Jos yra kompaktiškos, patvarios, todėl pavyks užfiksuoti vaizdą nardant po vandeniu, lekiant dviračiu, motociklu ar leidžiantis nuo kalno snieglente.

JAV vienam suaugusiajam vidutiniškai tenka po vieną skaitmeninį fotoaparatą. 1998m. kompanija ,,Sony" netyčia pardavė apie 700tūkstančius skaitmeninių kamerų, per kurias buvo galima matyti kiaurai per rūbus. Pirmieji vartotojams skirti skaitmeniniai fotoaparatai buvo parduoti ,,KODAK" ir ,,APPLE" kompanijų.

Skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros šiomis dienomis yra vis populiarėjantis dalykas. Žmonėms vis labiau patinka ir jie nori įamžinti savo gyvenimo akimirkas nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Be abejo, populiarėjantys skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros yra labiau prieinami kiekvienam žmogui savo kaina.

  • MS PowerPoint 95 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (527 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Agne
  • Skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros projektas . (2018 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeniniai-fotoaparatai-ir-kameros-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 22 d. 17:18
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo