Skaitmeniniai fotoaparatai referatas


Kaip išsirinkti skaitmeninius fotoaparatus. Kaip išsisrinkti fotoaparatą. Aparato parametrai. Kas yra fotoaparatas. Fotoaparatų sandara. Kaip veikia fotoaparatai. Naujausi fotoaparatai ir jų technologijos. Canon fotoaparatas. Olympus fotoaparatas. Panasonic fotoaparatas. Samsung fotoaparatas.

Kadangi šio darbo objektas yra skaitmeninės ir tradicinės fotokameros, tai keliamas tikslas – trumpai susipažindinti su jų savybėmis, veikimo principais ir galimybėmis, bei pagrindinis tikslas – palyginti fotokameras pagal pagrindinius kritinius parametrus išskiriant jų privalumus ir minusus, paliesti multimedia, integracijos į kitas sritis, panaudojimo sferos, ateities tendencijų aspektus. Tam keliami uždaviniai:

•Trumpai apžvelgti fotokamerų savybes, veikimo principus;

•Palyginti tradicines juostines ir skaitmenines fotokameras pagal pagrindinius kritinius jų parametrus, kaip kad vaizdo kokybė, spalvos, ekspozicijos išlaikymas, kaina, išliekamumas ir t.t., išskiriant jų privalumus ir minusus;

•Apžvelgti skaitmeninės fotografijos integraciją į kitas sritis bei multimedijos aspektą;

•Apžvelgti tiek tradicinės, tiek skaitmeninės fotografijos panaudojimo sritis bei ateities tendencijas.

Dėl savo ištobulintos vaizdo, spalvų kokybės, išlaikymo bei greičio tradicinė juostinė fotografija karaliauja panoraminių kraštovaizdžių, sporto renginių fotografavimo, meninės fotografijos srityse. Tai nulemia itin ištobulinta vaizdo kokybė, todėl jie ir naudojami ten, kur ji reikalaujama aukščiausiu lygiu. Skaitmeninės fotografijos panaudos sritis šiek tiek kita. Ji vis labiau įsigali žiniasklaidos foto žurnalistikoje, internetinės žiniasklaidos foto žurnalistikoje, asmeniniame vartojime, karinėje srityje. Nors skaitmeninė fotografija dar nesugeba pateikti itin geros vaizdo kokybės, tačiau ji turi kitų privalumų, kurie ir apsprendžia minėtas jos panaudojimo sritis. Tai – pigus fotografavimas, galimybė iškart peržiūrėti gautus kadrus, gautų kadrų persiuntimo greitis ir patogumas, skaitmeninių formatų įsigalėjimas kitose srityse, skaitmeninės visuomenės plėtra. Sunku pasakyti, kaip bus ateityje. Tačiau pastarųjų metų pardavimų tendencijos, vis tobulėjantys skaitmeniniai fotoaparatai, milžiniškos gamintojų investicijos ir pastangos rodo, kad skaitmeninės fotokameros netolimoje ateityje gali tapti lygiaverčiais varžovais tradicinei foto technikai vaizdo kokybės srityje, o kitose net ir aplenkti.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (4437 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lijana
  • Skaitmeniniai fotoaparatai referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Skaitmeniniai fotoaparatai referatas. (2015 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeniniai-fotoaparatai-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 03 d. 17:05
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo