Skaitmeniniai fotoaparatai


Skaitmeniniai fotoaparatai referatas. Fotoaparatai referatai. Skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros referatas. Fotoaparatai referatas su skaidremis. Referatas skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros. Fotoaparatai referatas. Skaitmeniniai foto aparatai ir kameros referatas. Skaitmeniniai fotoaparatai referatai. Referatas apie skaitmeninius fotoaparatus.

Skaitmeniniai fotoaparatai. Stebėtojų akys. Tinklapių apipavidalinimas. Verslo vartotojas. Paprastas vartotojas. Profesionalai. Ką mes suradome. Geras ir blogas apšvietimas. 2 ar 3 mega pikseliai? Canon powershot pro70. Sony mvc-fd 90.

Tepraėjus penkeriems metams nuo pirmųjų skaitmeninių fotoaparatų pasirodymo skaitmeninis tikrovės atvaizdavimas nepaprastai pažengė į priekį, tačiau net ir dabar, kai pradėti naudoti 3 mega pikselių davikliai, akivaizdu, kad tenueita pusė kelio. Kiekvienas, kuriam teko naudotis bent kiek padoresniu 35 mm juostos fotoaparatu, žino, kad skaitmeniniai fotoaparatai dar tik pusiaukelėje. Šiame straipsnyje mes apžvelgėme devynis naujausius “Canon”, “Casio”, “Epson”, “Kodak”, “Nikon”, “Olympus”, “Ricoh” ir “Toshiba” skaitmeninius fotoaparatus su 3 megapikselių davikliais. Jų kaina siekia 1 000 JAV dolerių, jais galima padaryti puikias 8x10 ir pakankamai geros kokybės 11x14 colių formato nuotraukas, jei vaizdas teisingai nufotografuojamas. “PC Magazine” laboratorijoje taip pat išbandėme 2 mega pikselių aparatus, nes norėjome pamatyti, kiek daug arba kiek mažai vartotojas praranda sutaupydamas apie 200 dolerių.

Ar būsite patenkinti pačiu geriausiu fotoaparatu, priklausys nuo to, kas jūs esate ir kam jį naudosite. Taip pat reikėtų savęs paklausti, ar jums apskritai reikalingas 3 megapikselių fotoaparatas. Kiekvienas jūsų užfiksuotas aukščiausios kokybės JPEG atvaizdas “suvalgo” iki trijų ketvirtadalių megabaito - arba 9 MB, jeigu pasirinkote nesuspaustą TIFF vaizdo saugojimo formatą. Mūsų testuose ir apžvalgose rėmėmės trimis tipiniais skaitmeninių fotoaparatų vartotojų scenarijais, bet ne atsižvelgėme į ketvirtąjį.

Tinklapių apipavidalinimas. Čia didžiausią svarbą turi atvaizdų paruošimo greitis, todėl skaitmeninių fotoaparatų pranašumas prieš fotojuostas yra akivaizdus. Iš tiesų 3 ir net 2 mega pikselių nuotraukos tinklapiams yra per geros. Galėtumėte apsieiti ir su 1 mega pikselio aparatu, jei jums nėra labai svarbi nuotraukų kokybė. Problema ta, kad dabartinė 2 ir 3 mega pikselių aparatų karta pasižymi geresniu spalvų tikslumu, o padaryti 1 mega pikselio fotoaparatus kokybiškesnius mažai kas besistengia.

Verslo vartotojas. Kompanijos naujienų biuleteniui iliustruoti arba svarbaus susitikimo ruošiniams parengti jūs norėsite didelės raiškos fotoaparato su 3 kartus didinančiu objektyvu ir galimybe fotografuoti esant bet kokiam apšvietimui. Tokiai paskirčiai aparatai, kuriuos mes tyrėme, tinka idealiai. Kita vertus, nekilnojamojo turto, draudimo agentams bei policijos darbuotojams dažniausiai tereikia užfiksuoti vieną ar kitą objektą. Nuotraukas po to įrašyti į kompiuterį ar išspausdinti prireikia ne visada, tad įvykių ar objektų fiksavimas mažesnės raiškos fotoaparatais šiuo atveju yra visai priimtinas. Ypač tai pravers, jei nuotraukos persiunčiamos mobiliojo ryšio priemonėmis - maža jų apimtis bus tik privalumas.

  • Microsoft Word 354 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (2405 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vytenis
  • Skaitmeniniai fotoaparatai
    8 - 1 balsai (-ų)
Skaitmeniniai fotoaparatai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeniniai-fotoaparatai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 15:19
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo