Skaitmeniniai fotoapraratai ir kameros


Skaitmeniniai fotoaparatai ir kameros. Skaitmeninis fotoaparatas. Skaitmeninio fotoaparato privalumai. Vaizdo kokybė. Nuotraukų archyvavimas. Fotografavimo greitis. Eksplotacijos savybės. Fotografavimo kaina. Skaitmenino fotoaparato trūkumai. Ekspozicijos išlaikymas. Failų saugumas. Paruošimo fotografuoti greitis. Skaitmeninės foto technikos kaina. Skaitmeninė kamera. Pagrindinės skaitmeninės kameros savybės. Informacijos šaltiniai.


Skaitmeninis fotoaparatas remiasi tuo pačiu funkcionavimo principu kaip ir tradicinės kameros, tačiau vienu svarbiu aspektu skiriasi nuo analoginės.

Vaizdo kokybė Nuotraukų archyvavimas Fotografavimo greitis Eksplotacijos savybės Fotografavimo kaina.

Profesionalios skaitmeninės fotokameros neturi vaizdo grūdėtumo problemų. Tai aktualu didelio greičio bei nespalvotų nuotraukų atvaizdavime.

Vaizdo duomenis galima lengviau archivuoti negu juostinę arba popierinę medžiagą, kadangi jie yra tvarkomi programinės įrangos pagalba.

Su skaitmenine fotokamera lengva nufotografuoti kelis šimtus vaizdų. Tai nieko nekainuoja ir vis didėjantys atminties įrenginiai sudaro šią galimybę. Tai itin naudinga SPORTO varžybų metu - daromas didelis kiekis kadrų, o vėliau išrenkami geriausi.

Neginčijamas skaitmeninės fotograijos privalumas yra tas, jog praktiškai iš karto galima pamatyti, ar pavyko padaryto norima kadarą, o jeigu ir reikia, galima jį pakeisti. Apdorojant skaitmeninę medžiagą galima atlikti bet kokią korekciją.

Skaitmeniniu fotoaparatu galima daryti itin daug nuotraukų, nes tai beveik nieko nekainuoja, o spausdintuvą galima įsigyti palyginus nebrangiai.

Fotografuojant skaitmenine kamera su išlaikymu pastebimi itin dideli vaizdo iškrypimai. Taipogi, jie negali fotografuoti dvigubos epspezicijos rėžimu.

  • MS PowerPoint 1167 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (425 žodžiai)
  • Deividas
  • Skaitmeniniai fotoapraratai ir kameros
    10 - 6 balsai (-ų)
Skaitmeniniai fotoapraratai ir kameros. (2016 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeniniai-fotoapraratai-ir-kameros.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 10 d. 09:59
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo