Skaitmeninio turinio dalijimosi „Scribd“ paslaugos analizė


Įvadas. Skaitmeninio turinio dalijimosi „Scribd“ paslaugos aprašymas. Naudojimasis „Scribd“ paslauga. „Scribd“ panaudojimas, nauda. „Scribd“ paslaugos panaudojimas mokymo įstaigose. „Scribd“ paslaugos panaudojimas darbe. Išvados.

Įvairių dokumentų dalijimasis populiarus mūsų pasaulyje turbūt nuo tada kai juos pradėjo rašyti/spausdinti ant popieriaus lapų. Šiame darbe pateikiama „Scribd“ paslaugos, kuri yra skaitmeninio turinio dalijimosi (ang. media-sharing services) paslauga, analizė. Analizuojama galimybė pasinaudoti ja kasdieniniame gyvenime, moksle, darbe. Taip pat pateikiama kaip ir kam ji gali būti labiausiai naudinga, kaip galėtų palengvinti žmonių gyvenimą bei darbą kompiuteriu.

Skaitmeninio turinio dalijimosi paslauga (angl. media-sharing services) leidžia pateikti įvairią informaciją (tekstinę, vaizdinę, garsinę), ieškoti, apžvelgti, komentuoti, priskirti reikšmingus žodžius ir keistis vaizdine medžiaga bei nuotraukomis, pateiktimis, dokumentais ir pan. Pačios žinomiausios yra „Youtube“ (vaizdo, garso), „Flickr“ (nuotraukos), „Scribd“ (tekstiniai dokumentai).

„Scribd“ prenumeratos paslauga yra prieinama iOS ir Android išmaniuosiuose telefonuose, plančetiniuose kompiuteriuose, taip pat „Kindle Fire“, „the Nook“, ir asmeniniams kompiuteriams už mėnesinį mokestį, beveik 9 dolerius, ir leidžia skaitytojams turėti neribotą prieigą prie daugiau nei 400 000 knygų iš daugiau nei 900 leidėjų, įskaitant Harper Collins RosettaBooks ir Workman.

„Scribd“ bibliotekos pagrindinė paskirtis yra talpinti populiarias knygas ir jas publikuoti paslaugos naudotojams. Knygos pateikiamos įvairiausių žanrų, nuo menų-muzikos iki vaikiškų knygučių. Naršant virtualioje bibliotekoje galima pasitelkti į pagalbą filtrus, kurie gali knygas filtruoti pagal populiarumą, „bestselerius“, ar pagal naujausiai įkeltas. Taip pat galima naudotis ir kitu filtru kuris knygas rūšiuos pagal žanrą. Besirenkant žanrą galima matyti kiek tokių knygų yra.

  • Viešasis administravimas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1032 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1093 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erika
  • Skaitmeninio turinio dalijimosi „Scribd“ paslaugos analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Skaitmeninio turinio dalijimosi „Scribd“ paslaugos analizė. (2015 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeninio-turinio-dalijimosi-scribd-paslaugos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:36
×