Skaitmeninis menas technologija ir įrengimai


Įvadas. Ar skaitmeninis menas tikrai yra menas? Skaitmeninio meno panaudojimas. Skaitmeninio meno technologija. Skaitmeninio piešimo įranga. Išvados. Literatūra.


Kai šiuo metu meninės kompiuterinės programos, neįprastai aukštos raiškos printeriai, tapo gana įprastas dalykas, skaitmeninio meno parodos ir galerijos pradėjo sparčiai plisti visame pasaulyje. Tai sukėlė diskusijas, ar iš tikųjų skaitmeninis menas gali būti vadinamas menu. Ar tai reikalauja tiek pat talento sukuri kūrinį "Photoshop" programa, kaip ir nutapyti paveikslą ant drobės naudojant aliejinius dažus? Ar gali skaitmeninis menas, būti laikomas prastesnis už tradicinį meną ir ar tai išvis sulyginami dalykai? Yra daugybė diskusijų, bei argumentų "už" ir "prieš". Štai keletas iš jų:

"Bet kas, kas bandė nupiešti paveikslą naudojantis kompiuterio pele žino, kaip tai yra sudėtinga. Kompiuterinio meno kūryba reikalauja spalvų suvokimo, šešėlių matymo, perspektyvos ir kitų žinių. Taip pat svarbu gerai išmanyti ir tinkamai naudoti skirtingas grafinio dizaino programas. Nors kompiuteris gali būti didelis pagalbininkas, tačiau visas kūrybinis procesas vis tik atitenka autoriui".

"Daugeliui žmonių, tikrasis menas prasideda nuo šepetėlio pojūčio rankoje arba prisilietimo prie drobės. Kūryba naudojant kompiuterį yra per šalta, per daug dirbtina. Taip pat baimė, kad praleidžiant valandų valandas kuriant skaitmeninį meną kompiuteriu, jis bet kada gali išsijungti, sugesti ir kūryba akimirksniu dingti. Tokiems menininkams pirmoje eilėje visada bus tradicinė kūryba su šepetėliu rankoje ir drobe".

  • Microsoft Word 1717 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (865 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Skaitmeninis menas technologija ir įrengimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Skaitmeninis menas technologija ir įrengimai. (2016 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitmeninis-menas-technologija-ir-irengimai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 05:07
×