Skaitmeninis signalų apdorojimas


Drugelių plaštakių schemos. Plačiajuostis ir siaurajuostis signalas. Signalai ir ju apdorojimas referatu temos. Kvantuotas virpesys. Kvantuoto virpesio paklaida. Signalai skirstomi i siaurajuostis ir placiajuostis. Virpesiu diskretizavimas tai. Kaip klasifikuojami signalai.

Elektronikos namų darbas. Kuo skirasi periodinio ir neperiodinio virpesio spektrai? Kaip klasifikuojami signalai? Kaip klasifikuojamos grandinės? Apibūdinkite plačiajuostį virpesį. Duokite pavyzdžių. Kas yra siaurajuostis virpesys? Duokite pavyzdžių. Kas yra virpesio spektras? Kas yra grandinės dažninės charakteristikos? Kas yra grandinės laikinės charakteristikos? Nubraižykite struktūrinę schemą, pagal kurią skaitmeniniai signalai apdorojami dažnių. Srityje. Nubraižykite struktūrinę schemą, pagal kuria skaitmeniniai signalai apdorojami laiko. Srityje. Kas yra skaitmeninis filtravimas ? Kas yra virpesių diskretizavimas? Kaip jis užrašomas matematiškai ir kaip gaunamas. Techniškai? Suformuluokite ir aptarkite diskretizavimo teoremą laike. Apskaičiuokite diskretizavimo periodą balso, garso ir televiziniam signalams. Paaiškinkite diskretizavimo teoremos fizikinę prasmę. Suformuokite ir aptarkite diskretizavimo teoremą dažnių srityje. Nubraižykite ir apibūdinkite diskretizavimo virpesio spektrą. Kas yra diskrečioji furje transformacija ? Paaiškinkite, kam diskretizavimo teoremų išraiškose naudojama funkcija sin⁡x/x pavidalo? Kas yra greitoji furje transformacija? Kodėl skaičiavimai joje vyksta greičiau. Kokios greitos furjė transformacijos algoritmą nagrinėjote? Kame jo esmė? Padalinus imčių seką į lyginių ir nelygių imčių sekas, kiek spektro dedamųjų apskaičiuojama. Kiekvienai naujai sekai? Kaip gaunamas visas spektras? Paaiškinkite drugelio (plaštakės) grafu apibūdinamus veiksmus. Atvaizduoti drugelio grafu tokius veiksmus. Apskaičiuoti dviejų imčių virpesio spektrą s(n), jai žinomos jo imtys a(. ) ir a(. ). Kas yra reguliarusis virpesio kvantavimas? Nubraižyti kvantuoto virpesio pavyzdžių. Kas yra nereguliuojamas virpesio kvatavimas? Kur ir kodėl jis naudojamas? Nubraižykite. Kvantuoto virpesio pavyzdį. Paaiškinkite kvantavimo triukšmo atsiradimo priežastį. Nubraižykite kaip jis atrodo. Nuo ko priklauso kvantuoto virpesio paklaida?Išvardinkite žinomas skaitmeninių signalų kodų rūšis. Išvardinkite skaitmeninių signalų kodų pagrindinius parametrus. Kas yra grejaus kodas. Duokite pavyzdžių.

Skaitmeninis signalų apdorojimas. (2013 m. Kovo 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/skaitmeninis-signalu-apdorojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 07:47