Skaitomos knygos


Užklasinis. darbas. Citatos apie knygų skaitymą. "Knyga turi būti kirvis, tinkamas iškirsti jūrai. Tuvė janson. burtininko skrybėlė. Tema. Knygoje aprašoma apie sugalvotas mažas būtybes. Pagrindinė mintis. Pasakojama apie stebūklus, kurių maminukai nesitikėjo. Veikėjai. Muminukas Burtininkas Snifas Snusmumrikas Freken Snork Hemulis. Vertybės. Pasitikejimas Šeima Mokėjimas paguosti. Citatos iš knygos. „Liūdna, kad kiti visuomet daug daugiau neveikė ne aš. Siužetas. Ekspozicija supažindinama su pagrindiniais veikėjais —Maminuku. Rekomendacija. Rekomenduoja perskaityti šią knygą kam patinka nuotykiai. Ačiū.

Pasakojama apie stebūklus, kurių maminukai nesitikėjo, kai į jų namus pateko juoda skrybėlė, ir apie brangiausią ir gražiausią pasaulyje rubiną kurio ieškojo galingas burtininkas.

Muminukas Burtininkas Snifas Snusmumrikas Freken Snork Hemulis.

Ekspozicija: supažindinama su pagrindiniais veikėjais —Maminuku, Hemuliu, burtininku, Snusmumriku ir Snorku. Pasakojama kokius jie patiria nuotykius suradę burtininko skrybelę. Užuomazga: Viskas prasidėjo nuo burtininko skrybėlės. Atsitikdavo nepaprasti dalykai pvz. kaip muminukų namelis pavirsdavo į džiungles, kaip nežinia iš kur atsirado penki maži debesėliai ir t.t. Veiksmo eiga:Net kai muminukai atsikratė skrybėlės , niekas nebebuvo kaip buvę.

  • MS PowerPoint 3706 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (273 žodžiai)
  • Mokykla
  • Maja
  • Skaitomos knygos
    10 - 7 balsai (-ų)
Skaitomos knygos. (2015 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitomos-knygos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 08:07
×