Skaitymo gebėjimų ugdymas priešmokyklinėje grupėje


Skaitymo gebėjimų ugdymas priemokyklinėje grupėje jūsų nuomone kur geriausia skaityti su vaiku ? Kaip skatinate vaikus skaityti ? Kokį metodą taikote savo vaikui / ams , kad jie įprastų skaityti ? Jūsų nuomonę , kokią įtaką knygų skaitymas turi vaiko elgesiui ? Kaip išrenkate vaikui tinkamiausias knygas ?


Jūsų nuomone kur geriausia skaityti su vaiku? Patikslinantys klausimai. Kodėl taip manote? Kas turi tam teigiamiausią įtaką?

Apibendrinant galima teigti, kad visi apklaustieji mano, kadskaityti su vaiku egriausiai ramioje aplinkoje, nes tai skatina vaikus susikaupti.

Kaip skatinate vaikus skaityti? Patikslinantys klausimai. Ar ribojate skaitomų knygų kiekį? Kiek laiko skiriate skaitymui su vaiku?

...Skaitant dažniausiai vakare prieš miegą, skatinu kaskart parduotuvėje išsirinkti vis naują knygelę, pasakoju apie knygas, jų istorijas. Ne, niekada neriboju, nes mano nuomone, kad vaikai domisi knygomis yra nuostabu. Knygų skaitymu skiriu kiek įmanoma daugiau laiko....“

Apibendrinant galima teigti, kad apklaustieji patys domisis skaitymu, su vaikais skaito ir renkasi nuolat vis naujas knygas, taip skatindami juos domėtis skaiymu.

Kokį metodą taikote savo vaikui/ -ams, kad jie įprastų skaityti? Patikslinantys klausimai. Kaip kontroliuojate tai ką jis nori skaityti? Ar jūsų vaikas suvokia tai ką jis skaito?

Apibendrinus galima teigti, kad tėvai stengiasi kasdien su vaikais skaityti, taip pat didžioji dalis apklaustųjų vaikus motyvuoja kažką žadėdami.

Jūsų nuomonę, kokią įtaką knygų skaitymas turi vaiko elgesiui? Patikslinantys klausimai. Kaip pasireiškia? Kaip su tuo kovojate?

Apibendrinus glima teigti, kad knygų skaitymas vaikų elgesiui dažniausiai turi teigiamas pasekmes.

Kaip išrenkate vaikui tinkamiausias knygas? Patikslinantys klausimai. Ar atsižvelgiate į vaiko norus? Kokių knygų nesiūlote ar neleidžiate skaityti savo vaikui?

Apibendrinant apklaustųjų duomenis, galima teigti, kadvsi tėvai atsižvelgia į vaikų norus ir nekontroliuoja vaikų noro laisvai rinktis.

Jūsų nuomone kur geriausia skaityti su vaiku? Patikslinantys klausimai. Kodėl taip . manote? Kas turi tam teigiamiausią įtaką?

Geriausia su vaiku skaityti gerai apšviestoje vietoje, ramioje aplinkoje, parke ar kažkur gamtoje poilsiaujant su vaikais. Manau todėl, kad tokiose vietose lengviausiai eina susikaupti ir susikoncentruoti į knygos skaitymą. Teigiamiausią įtaką turi tai, kad niekas netrukdo ar neblaško.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1555 žodžiai)
  • Kolegija
  • Benedikta
  • Skaitymo gebėjimų ugdymas priešmokyklinėje grupėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Skaitymo gebėjimų ugdymas priešmokyklinėje grupėje. (2017 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitymo-gebejimu-ugdymas-priesmokyklineje-grupeje.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 23 d. 17:23
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!