Skaitytojo dienoraštis skaidrės


Skaitytojo dienoraštis. Knygų pavadinimai Colleen McCullough. Anne Cassidy - Mėlyni laiškai. Sandra Brown - Iškalbinga tyla. Jane Austen - Puikybė ir prietarai. Anotacija. Sarah Dessen - Nakties klajūnai. Oiden – užsisklendusi ir jokių paauglystės šėlionių nepatyrusi mergaitė. Gavusi pirmuosius laiškus, Vika susidomi. Anne, džiaugiuosi turėdama galimybe parašyti jums. Mane ši knygą pritraukė savo pavadinimu. Bet ne visos merginos yra tokios artimos su mamom.


Knygų pavadinimai: Colleen McCullough - Prisilietimas Emily Bronte - Vėtrų kalnas Gražina Karaliūnė - Emos sala Gražina Karaliūnė - Emos jūra Gražina Karaliūnė - Emos pilis Antje Babendererde - Laumžirgių vasara Jane Austen - Puikybė ir prietarai Jane Austen - Įtikinėjimas Jane Austen - Protas ir jausmai.

Sandra Brown - Iškalbinga tyla 23. Sandra Brown - Be žodžių 24. Sandra Brown - Susikeitimas 25. Joyce Carol Oates - Tada aš išskleidžiau sparnus ir nuskridau 26. Kiersten White - Paranormalūs 27. Kristina Gudonytė - Ida iš šešėlių sodo 28. Giedrė Bružienė - Ilja. Paliesti Dievą 29. Jennifer Echols - Tave pamiršus 30. Alessandro D'Avenia – Dalykai, kurių niekas nežino.

Anne, džiaugiuosi turėdama galimybe parašyti jums! Jūsų knyga sukėlė manyje daug jausmų ir įspūdžių, privertė susimastyti, todėl labai dėkoju jums už tai! Turbūt esu dar viena jūsų knygų skaitytoja, todėl norėčiau prisistatyti. Esu Indrė, man beveik 15metų, seniau skaičiau knygas, nes reikėjo mokykloje, bet laikui bėgant jos mane sužavėjo ir įtraukė, todėl dabar skaitau labai daug. Kekvieną knygą užsirašau į savo sąrašą, nes kekviena iš jų yra kažkuom ypatinga. Sąrašas tikrai didelis, draugės mane vadina knygų graužike, bet man patinka skaityt, todėl tai visai nesvarbu. Norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais su jumis.

Bet ne visos merginos yra tokios artimos su mamom, todėl turėtų pasipasakot savo artimom draugėm, nes savyje tikrai negalima laikyti visų įspūdžių, kad ir kokie jie būtų.

  • MS PowerPoint 436 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (633 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Aurimas
  • Skaitytojo dienoraštis skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Skaitytojo dienoraštis skaidrės. (2016 m. Vasario 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/skaitytojo-dienorastis-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 01:00
×