Skalbyklos verslo planas (2)


Paslaugos pristatymas. Valdymas ir darbuotojai. Rinka ir konkurencija. Rinkodara ir pardavimai. Finansinis planas.


„Švarutis“ įmonės paslaugų esmė yra palengvinti kiekvienos namų šeimininkės ar šeimininko darbą. Taip pat įmonė siekia padėti studentams gyvenantiems bendrabutyje, tokiu būtų išvengiant jų sunkių nešulių į namus. Klientai naudojasi mūsų teikiama paslauga, todėl, kad įvertina darbą po savo tiesioginio darbo, t. y. darbo, praleisto skalbiant, rūšiuojant, džiaustant, tvarkant skalbinius. Tokiu būdu skalbimas skalbykloje „Švarutis“ yra puikus pasirinkimas siekiantiems sutaupyti laiko ir palengvinti namų ruošos darbus. Siekiant pabrėžti džiovinimo naudą, svarbu paminėti, kad naudojantis skalbyklos džiovinimo paslauga nebereikia nuolat tikrinti, ar jūsų drabužiai pakankamai sausi, ar bijoti, kad jie perdžius. Pati mašina pajus, kada drabužiai bus išdžiuvę iki reikiamo lygio, ir automatiškai sustos. Be to, jūs sutaupysite daug energijos.

Neįmanoma nepaminėti, kad mūsų paslaugos tiekimo kokybė bus itin aukšta. Aukštą kokybę lems tai, kad skalbimo procese atsisakoma įvairių chloro preparatų, taip siekiant išlaikyti puikų audinį ir prailginti jo tarnavimo laiką.

Įmonė „Švarutis“ siekia 100 proc. atitikti klientų poreikius ir lūkesčius. Norint tokius rezultatus pasiekti administratorė visada padės ir patars renkantis skalbimo programą. Esant poreikiui, padės klientams ir net pati atliks visus darbus už juos.

Kadangi šlapių drabužių niekas nesirengia, tai skalbimas ir džiovinimas yra itin susiję tarpusavyje ir vienas be kito yra neįmanomi. Būtent todėl, skalbykloje teiksime integruotas skalbimo ir džiovinimo paslaugas.

Siekiant užtikrinti puikų aptarnavimą, skalbykloje rasite visa ko klientams gali prireikti kiekvieno apsilankymo metu. Kadangi įmonės turimos komercinės patalpos yra 40 m2 ploto, patalpose rasite skalbimo mašinas su integruota džiovinimo programa (taip siekiama sutaupyti vietos), bevielį internetą ir televiziją, visa tai suteikiame klientams, kad laukimas būtų išnaudojamas naudingai.

Skalbykla „Švarutis“ turėtų patikti kiekvienam iš mūsų klientų, kurių vidutinis amžius būtų nuo 20 m. iki 30 m. Tai puiki vieta, studentams, kurie gyvena bendrabučiuose, nes nereikėtų vežti pilnus didelių krepšių drabužių, patalynės, rankšluosčių išsiskalbti į namus. Žinoma, kai kuriuose bendrabučiuose yra įrengtos skalbyklos, tačiau jos jau pakankamai senos ir nėra tokios modernios, kad galėtų iškarto išdžiovinti skalbinius. Tai būtų pagrindinė mūsų įmonės tikslinė auditorija. Žinoma, įmonėje galės apsilankyti ir kiti asmenys, kurie neturi sąlygų išsiskalbti namuose ar tinkamai išsidžiovinti rūbų, sugedus skalbimo mašinoms ir pan. arba „skubantys“, kurie galės prieš darbą atvežti, o po jo pasiimti savo skalbinius, kad nereikėtų gaišti laiko namuose. Taip pat, įmonė suteiks visas patogumo sąlygas. Studentai, kol lauks savo skalbinių, galės ruoštis namų darbams, nes bus mini biblioteka ir internetas, o tie, kuriems tai neaktualu, galės paskaityti žurnalus ar spaudą.

Kaip minėjome, pagrindiniai mūsų klientai būtų studentai, todėl jų vidutinės metinės pajamos nėra didelės ir siekia iki 1500 EUR per metus. Taip pat, galvojame, kad dauguma klientų būtų moteriškos lyties, nes jos labiau mėgsta puoštis ir kiekvieną dieną į paskaitas ateiti vis kitaip apsirengusios, o vaikinams – priešingai. Jiems užtenka vienų ar dviejų kelnių ir megztuko, todėl potencialių klientų vyrų ir moterų santykis būtų 6 : 4.

Jeigu pasiseks kaip yra numatoma, įmonei „Švarutis“ yra numatytos kelios ateities perspektyvos.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 645 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (4657 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Skalbyklos verslo planas (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Skalbyklos verslo planas (2). (2017 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/skalbyklos-verslo-planas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 19:51
×