Skalbyklos verslo planas


Verslo planas skalbykla. Skalbyklos verslas. Skalbyklu verslas. Skalbykla verslo planas. Automatizuotos skalbyklos. Nemokami verslo planai skalbykla. Varsa imones marketingo planas. Verslo plano pavyzdys nemokamai skalbykla. Reikalinga rūšiuotoja-pakuotoja. Konkurentabilumo.

Verslo tikslai ir idėjos. Mūsų verslo planas yra įkurti firmą, kuri orientuotūsi į organizacijas paslaugų sferos srityje. Tai - skalbykla, orientuota į studentų problemų sprendimuą dėl skalbinių skalbimo. Mūsų teikiama paslauga nėra labai imli medžiagoms ir šios medžiagos nėra deficitinės, todėl mums nereikia jų kaupti ilgesniam laikotarpiui ir tuo pačiu tai labai patogu mūsų firmai. Klientai turėtų būti patenkinti dėl to, kad kainos mūsų firmoje nėra didelės ir skalbiniai yra paimami ir pristatomi į namus. Darbas bus atlkiekamas greitai ir kokybiškai. Konkurentabilumo lygio rinkoje ir paslaugų apžvalga. Gamyba ir valdymas. Finansai.

Mūsų verslo planas yra įkurti firmą, kuri orientuotūsi į organizacijas paslaugų sferos srityje. Darpasinaudoję konkurentabilumo lygio radimo formupadarius prielaidą, kad konkurentabilumo lygius nustatėme teisingai, galime realiai įvertinti konkurentų įtaką mūsų verslui. Matome, kad mūsų rodikliai geresni nei konkurentų, tad galime teigti, kad verslą vystysime teisinga kryptimi ir rinkoje būsime pranašesni nei varsos , pas nerą ar p. Ramučio firmos. Manome, kad pagrindiniu mūsų konkurentu bus varsa , kadangi likusios dvi firmos yra orientuotos į privatų sektorių, o tuo tarpu varsa ir mūsų firma orientuojamės į organizacijas.

Pateikiame konkurentų kainų lentelę, kuria remiantis nustatome ir savo kainą, kadangi pagrindiniu konkurentu pasirinkome varsą , tai ir kainą pasirenkame jos atžvilgiu, 93 lt. Už kilogramą sausų skalbinių.

Toliau nustatome savo paslaugos apimtį. Atsižvelgdami į tai, kad mūsų konkurentabilumo lygis yra aukštesnis negu varsos ir kaina ne daug didesnė, galime daryti išvadą, jog sugebėsime ne tik įsigyti pastovių klientų, bet ir patraukti dabartinius varsos klientus į savo pusę (tam įgyvendinti sudarėme specialų planą; žiūr. Kt. Psl. ) ir todėl mūsų paslaugos apimtį varžys tik techinnės galimybės. Numatome įsigyti 10 skalbimo mašinų, kurios pajėgios skalbti po kg. Sausų skalbinių per valandą. Darbo dieną padaliname į dvi pamainas po val. Pagal šiuos duomenis paskaičiuojame naksimalią paslaugos apimtį, o dar papildomai įvertapskaičiavę realizacines pajamas, galime spręsti, kokią dalį skirsime marketingui. Atsižvelgiant į mūsų įmonės specifiką atsiribosime nuo reklamos per masines informacijos priemones ir taip sutaupysime kryptingesnei reklamai. Stengsimės užmegzti tiesioginį ryšį su vartotoju paskatindami jį nuolaidmūsų įmonė priklauso paslaugų sferai ir jos normaliam darbui užtikrinti nereikia daug personalo. Turim 10 automatizuotų skalbimo mašinų, kuriom aptarnauti užtenka vienos skalbėjos. Kadangi darbą organizavom dviem pamainom, tai samdysime dvi skalbėjas ir dvi lygintojas. Taip pat reikalinga viena rūšiuotoja - pakuotoja, kuri dirbs vieną pamaina. Skalbinių transportavimui reikalingi vairuotojas ir pagalbinis darbininkas dirbantys vieną pamainą. Patalpų valymui ir saugojimui neremiantis tuo, kad įmonėje dirbs tik darbininkai, tai nereikalingas ir didelis administracines aparatas. Todėl manome, kad normaliai įmonės veiklai užtikrinti užteks ir dviejų vadovų atsakingų už įmonės veiklą.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2010 m.
  • 9 puslapiai (1546 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dawuda
  • Skalbyklos verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Skalbyklos verslo planas. (2010 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/skalbyklos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 20:01
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo