Skausmas, atsirandantis pagyvenusiems žmonėms


Skausmas, atsirandantis pagyvenusiems žmonėms. Skausmo apibrėžimas. Skausmo etiologija (1). Skausmo etiologija (2). Adekvataus pagyvenusių žmonių skausmo malšinimo kliūtis sąlygoja trys pagrindiniai veiksniai. Kliūtys, atsirandančios malšinant pagyvenusių žmonių skausmą (1). Kliūtys, atsirandančios malšinant pagyvenusių žmonių skausmą (2). Kliūtys, atsirandančios malšinant pagyvenusių žmonių skausmą (3). Klinika (1). Klinika (2). Klinika (3). Klinika (4). Klinika (5). Diagnostika. Diagnostika (2). Diagnostika (3). Skausmą išgyvenantis žmonių tipai. Pilvo skausmas. Pilvo skausmas (2). Pilvo skausmas (3). Nugaros skausmas. Nugaros skausmas (2). Galvos skausmas. Migrena. Migrena (2). Gydymas ir slauga. Gydymas ir slauga (2). A č I ū ?. Literatūros sąrašas.

Reikia pacientams suteikti žinių apie skausmo kaip problemos sunkumą ,stebėti pacientą ir analizuoti nuotaikų kaitą taip planuodami slauga ir efektyvesnį gydymą ,paklausti ką pacientas žino apie savo ligą dėl kurios jaučia skausmą (jei yra ryšys su gretima liga). Svarbus paciento ir komandos – medikų ir artimųjų ryšys ir bendradarbevymas. Skatinimas yra labai svarbus paciento ,tai motyvuoja keisti įsisenėjusius blogus įpročius ,kurie gal ir sukėlė skausmą.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 412 KB
  • 2013 m.
  • 32 puslapiai
  • Anastasiya
  • Skausmas, atsirandantis pagyvenusiems žmonėms
    10 - 2 balsai (-ų)
Skausmas, atsirandantis pagyvenusiems žmonėms. (2013 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/skausmas-atsirandantis-pagyvenusiems-zmonems.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:44
×