Skersinio drožimo staklės


Metalo drozimas. Metalo drožimo staklės. Drozeju diplominis darbas. Drozimo peiliu taisykles. Drozimo stakliu aprasimas.

Skersinio drožimo staklėse pjovimo judesys suteikiamas šliaužikliui, prie kurio galinio paviršiaus yra įtaisytas suportas su jame įtvirtintu drožimo peiliu. Periodinę pastūmą gauna stalas su pritvirtintu prie jo ruošiniu. Šiose staklėse drožimo peiliu formuojami smulkių ir vidutinių gabaritų detalių blokštieji arba fasoniniai išklotinai paviršiai. Pagrindinis parametras, rodantis skersinio drožimo staklių dydį, yra maksimali šliaužiklio eiga.

Hidraulinės pavaros staklėse 7Д36Ц reikalingos suteikti šliaužikliui su drožimo peiliu grįžtamai slenkamą judesį, suteikti stalui su ruošiniu periodinę pastūmą horizontalia ir vertikalia kryptimi, bet kurioje padėtyje paleisti ir sustabdyti staklėms.

Hidraulinė sistema reguliuojama kombinuotu droseliniu ir laipsnišku principu. Tuo būdu pasiekiamas didelis belaipsnio reguliavimo diapazonas su nežymiais energijos nuostoliais.

Staklių programa darbui automatiniu režimu nustatoma pagal reikiamą technologinį procesą sustatant kaištelius ciklinio valdymo panelyje, sumontuotame valdymo spintoje 6 ir atraminius kumštelius specialiose plokštėse.

  • Mechanika Konspektas
  • Microsoft Word 359 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (342 žodžiai)
  • Skersinio drožimo staklės
    9 - 3 balsai (-ų)
Skersinio drožimo staklės. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/skersinio-drozimo-stakles.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:27
×