Skiepai referatas (2)


Medicinos referatas. Įvadas. Skiepai. Kas yra vakcinos? Kokių yra vakcinų? Antikūnų kova su sukėlėjais. Kas vyksta pasiskiepijus? Kodėl skiepijami vaikai? Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorius. Sutrumpinimai. Ar saugi vakcinų sudėtis? Žmonių požiūris į skiepus. Respondentų atsakymai į klausimus apie skiepų saugumą, jų naudą, veiksmingumą, skiepijimo būtinumą. Mada neskiepyti vaikų gali pridaryti daug žalos, teigia pediatrai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Dangstantis kovos už natūralumą vėliava, vakcinoms prikišamos neva didelės konservantų ir stabilizatorių priemaišos. Čia verta paminėti, kad jų dozės vakcinose nepalyginamai mažesnės nei natūralioje gamtoje : pavyzdžiui, gyvsidabrio koncentracija tuno mėsoje yra kur kas didesnė nei vakcinoje.

Būna atvejų, kai tėvai piktinasi, kad skiepijant vaikus, jiems nerodo įpakavimo. Tai leidžia jiems įtarti, jog skiepo sudėtyje yra pavojingų medžiagų. Bet vertėtų atkreipti dėmesį, ar jiems paprašius, medikai atsisakytų tai padaryti?...

Skiepai yra savo sėkmės įkaitai : jie tokie veiksmingi, kad nebeliko ligų, nuo kurių jie apsaugo! Ką tai reiškia? Tymai, parotitinė infekcija – vos keliomis vakcinomis valdomos infekcijos, kurios nuo 1974-ųjų išnyko .“Kam skiepytis, jei šių ligų nebėra?“ Nuosekliai vakcinacijai sutrikus, ligos ir vėl grįžta. Deja, tai įrodo ir pasaulinė, ir Lietuvos praktika. Prisiminkime, kad ir difterijos protrūkį, neaplenkusį ir mūsų šalies.

Įvertinimas – vienareikšmiškai- „už“ skiepus! Tai vienintelė priemonė, galinti sustabdyti epidemijų plitimą, ypač žemo ekonominio išsivystymo šalyse.Nuosekliai vakcinacijai sutrikus, ligos ir vėl grįžta.

  • Medicina Referatai
  • 2014 m.
  • Zydrune
  • 16 puslapių (3381 žodis)
  • Kolegija
  • Medicinos referatai
  • Microsoft Word 51 KB
  • Skiepai referatas (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Skiepai referatas (2). (2014 m. Gegužės 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/skiepai-referatas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:23