Skirtingos paskirties žemės sklypų kadastriniai matavimai


Įvadas. Literatūros apžvalga. Tyrimo tikslas ir uždaviniai. Tyrimo metodika. Žemės sklypų ženklinimo ir formavimo reikalavimai. Kadastriniai matavimai. Žemės sklypų formavimas. Žemės sklypų plotų nustatymas. Ribų ženklinimas vietovėje. Grafinė dalis apie kėdainių rajoną. Skirtingos paskirties žemė Kėdainių rajone 2011 metais. Skirtingos paskirties žemė Kėdainių rajone 2012 metais. Skirtingos paskirties žemė Kėdainių rajone 2013 metais. Kėdainių rajono skirtingos paskirties žemės 2011, 2012 ir 2013 metais palyginimas. Išvados. Pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Žemė, kaip nekilnojamas turtas turi būti formuojama, registruojama atskirais žemės sklypais, turinčiais nustatytas ribas, plotus ir kadastro duomenis. Šiam tikslui atliekami kadastriniai matavimai. Juos gali atlikti tik specialistai turintys licenzijas.

Žemė gali būti privati - priklausyti fiziniams ar juridiniams asmenims arba valstybinė.. Privačios nuosavybės teise leidžiama turėti bet kokį turtą neribojant jo kiekio, išskyrus turtą, kuris yra neleidžiamas įsigyti privačios nuosavybės teise, t.y. išimtine nuosavybės teise priklausantis valstybei. Remiantis Lietuvos Respublikos konstitucija nuosavybė yra neliečiama ir teises į ją saugo įstatymai.

Kėdainių rajoną pasirinkau nagrinėjant šią temą, nes tai nors nedidelis, bet klestintis miestas.

Jame sėkmingai veikia kelios žemės ūkio bendrovės. Miestas garsėja agurkų auginimo tradicijomis.Ir nedarbingumo lygis jame iekia tik apie 4 procentus.

  • Microsoft Word 265 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (2741 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaiva
  • Skirtingos paskirties žemės sklypų kadastriniai matavimai
    10 - 2 balsai (-ų)
Skirtingos paskirties žemės sklypų kadastriniai matavimai. (2014 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/skirtingos-paskirties-zemes-sklypu-kadastriniai-matavimai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 15:01
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo