Skrydis virš gegutės lizdo recenzija


Skrydis virs gegutes lizdo analize. Skrydis virs gegutes lizdo filmo recenzija. Skrydis virs gegutes lizdo filmas. Filmas skrydis virs gegutes lizdo. Skrydis virs gegutes lizdo anotacija. Skrydis virs gegutes lizdo filmo analize. Filmo skrydis virš gegutes lizdo analize. Skrydis virs gegutes lizdo lietuviu kalba. Skrydis virs gegutes lizdo aprasymas. Skrydis virs gegutes lizdo filmo aprasymas.

Šis, nuotykių kupinas filmas, paliks neišdildomus prisiminimus, ir visada turėsite daug ką aptarti su draugais, kurie jį matė. Šiame filme jūs pamatysite tai, ko eilinis žmogus negali patirti, jeigu jo psichikos būsena ir nervai yra nepakrikę. Filmas daugiau skirtas optimistiškiems žmonėms, kurie nepraranda vilties gyventi ir išgyventi.

Kiekvienas šio filmo dalyvis tai ir siekia, kad kuo greičiau pasveikti ir išeiti iš psichiatrinės ligoninės, kurioje yra atskirti nuo normalių žmonių keturiomis baltomis sienomis, kur kiekvienas jų turi savų problemų, ir išgyvena, užgniauždami jas giliai širdyje. Tačiau vieną dieną jų gyvenimas pasikeičia, kai pas juos apsistoja vienas kvaileliu atsimetęs nusikaltėlis. Jis iškarto bando susidraugauti su visais, kad padėtų pabėgti jam iš šios įstaigos. Tad, jis nutaria vykdyti diversiją, prieš įstaigos dirbančius žmones. Ir jam tai padaryti pasiseka. Bet tai dar ne viskas. Jis sukuria nuostabu pabėgimo planą. Į tai įtraukia ir psichiatrinės ligoninės sargą, kurį paperka. Sargas yra apgaunamas ir nugirdomas. Bėglys prieš atsisveikindamas surengia vakarėlį, kurio mano nuomone jam nereikėjo daryti, nes vakarėlis jį ir pražudė.

Pabaigoje aš norėčiau pasakyti tai, kad žmogus kuris patekęs į tokią įstaigą yra neišgydomas, o priešingai jis dar labiau yra žlugdomas, nes jį supanti aplinka jo jokiais būdais nepakeis.

  • Lietuvių kalba Recenzija
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (204 žodžiai)
  • Skrydis virš gegutės lizdo recenzija
    10 - 1 balsai (-ų)
Skrydis virš gegutės lizdo recenzija. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/skrydis-virs-gegutes-lizdo-recenzija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 00:59
×